Wakacyjny festiwal H&M Dworzec
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Chcecie zobaczyć Brodkę, XXANAXX albo The Dumplings ? Zapraszamy na koncerty z cyklu H&M Dworzec!

Marcin Brzeziński 9 czerwca 2017 11:15
Wakacyjny festiwal H&M Dworzec
Fot. Materiały prasowe

W czerwcu razem z H&M wejdziemy w klimat wakacyjnych festiwali. Już 9 czerwca wystartuje bowiem w Warszawie projekt muzyczny pod nazwą H&M Dworzec. Kolejne trzy piątkowe i sobotnie wieczory będziemy spędzać z topowymi polskimi artystami. Tym razem festiwal będzie miał miejsce na terenie dawnego Dworca Głównego, obok Stacji Muzeum i Nocnego Marketu.

 

Polecamy też: Moda w wersji eko. Zobacz nową kolekcję od H&M, którą pokochała Marcelina Zawadzka
 

Dworzec pełen muzyki

Od godziny 19:00 dawny Dworzec Główny przy ulicy Towarowej 3 będzie się zamieniał w przestrzeń koncertową, a każdy wieczór będzie miał inny klimat muzyczny. Brodka, Pezet, Ten Typ Mes, Fisz Emade Tworzywo, Taco Hemingway, XXANAXX, Flirtini, Quebonafide, Julia Wieniawa, Duit, Eldo, The Dumplings – to z nimi wybierzemy się w muzyczną podróż. Po koncertach będziemy mogli bawić się przy setach didżejskich. Grać będą: dj Panda, Envee, Nikodem Rozbicki, U know me radio, Neen i Daniel Drumz. A o strawę dla ciała zadba z kolei zyskujący coraz większą popularność Nocny Market. Przypomnijmy jeszcze, że zeszłoroczny festiwal nosił nazwę H&M Królestwo i odbywał się na terenie zabytkowego Pałacu Branickich w Warszawie. Do zobaczenia na H&M Dworzec!

Zobaczcie film!

 

Polecamy też: Małgosia Bela prezentuje najnowszą kolekcję H&M Studio na wiosnę 2017. Wygląda pięknie, prawda?!

 

Wakacyjny festiwal H&M Dworzec
Fot. Materiały prasowe

Tegoroczny program festiwalu H&M Dworzec.

 

Polecamy też: Transpłciowa modelka i bokserka walczą ze stereotypami. Mocna kampania znanej sieciówki

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.