Wakacyjny festiwal H&M Dworzec
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Chcecie zobaczyć Brodkę, XXANAXX albo The Dumplings ? Zapraszamy na koncerty z cyklu H&M Dworzec!

Marcin Brzeziński 9 czerwca 2017 11:15
Wakacyjny festiwal H&M Dworzec
Fot. Materiały prasowe

W czerwcu razem z H&M wejdziemy w klimat wakacyjnych festiwali. Już 9 czerwca wystartuje bowiem w Warszawie projekt muzyczny pod nazwą H&M Dworzec. Kolejne trzy piątkowe i sobotnie wieczory będziemy spędzać z topowymi polskimi artystami. Tym razem festiwal będzie miał miejsce na terenie dawnego Dworca Głównego, obok Stacji Muzeum i Nocnego Marketu.

 

Polecamy też: Moda w wersji eko. Zobacz nową kolekcję od H&M, którą pokochała Marcelina Zawadzka
 

Dworzec pełen muzyki

Od godziny 19:00 dawny Dworzec Główny przy ulicy Towarowej 3 będzie się zamieniał w przestrzeń koncertową, a każdy wieczór będzie miał inny klimat muzyczny. Brodka, Pezet, Ten Typ Mes, Fisz Emade Tworzywo, Taco Hemingway, XXANAXX, Flirtini, Quebonafide, Julia Wieniawa, Duit, Eldo, The Dumplings – to z nimi wybierzemy się w muzyczną podróż. Po koncertach będziemy mogli bawić się przy setach didżejskich. Grać będą: dj Panda, Envee, Nikodem Rozbicki, U know me radio, Neen i Daniel Drumz. A o strawę dla ciała zadba z kolei zyskujący coraz większą popularność Nocny Market. Przypomnijmy jeszcze, że zeszłoroczny festiwal nosił nazwę H&M Królestwo i odbywał się na terenie zabytkowego Pałacu Branickich w Warszawie. Do zobaczenia na H&M Dworzec!

Zobaczcie film!

 

Polecamy też: Małgosia Bela prezentuje najnowszą kolekcję H&M Studio na wiosnę 2017. Wygląda pięknie, prawda?!

 

Wakacyjny festiwal H&M Dworzec
Fot. Materiały prasowe

Tegoroczny program festiwalu H&M Dworzec.

 

Polecamy też: Transpłciowa modelka i bokserka walczą ze stereotypami. Mocna kampania znanej sieciówki

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.