The Voice of Poland: Natalia Zastępa, Marcin Sójka
Fot. Facebook/The Voice of Poland TVP
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy wyniki The Voice of Poland 9! Natalia Zastępa czy Marcin Sójka?

Widzowie wydali werdykt!

Konrad Szczęsny 1 grudnia 2018 22:21
The Voice of Poland: Natalia Zastępa, Marcin Sójka
Fot. Facebook/The Voice of Poland TVP

Za nami finał dziewiątej edycji The Voice of Poland! W ścisłym finale, który odbył się 1 grudnia w Warszawie, zmierzyli się ze sobą Natalia Zastępa z drużyny Michała Szpaka oraz Marcin Sójka z drużyny Patrycji Markowskiej. Głosy oddawali widzowie i to oni zdecydowali o zwycięzcy. 

Znamy zwycięzcę The Voice of Poland 9: Natalia Zastępa czy Marcin Sójka?

W finale zmierzyło się ze sobą czterech uczestników. Poza wspomnianą dwójką byli to Maksymilian Kwapień, podopieczny Piotra Cugowskiego (zajął 4. miejsce) oraz Anna Deko z drużyny Grzegorza Hyżego (uplasowała się na trzeciej pozycji). Nagrodą główną było 50 tysięcy złotych oraz podpisanie kontraktu z wytwórnią Universal Music Polska. 

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto sięgnie po laur zwycięstwa. Laureata ogłosił wiceprezes Telewizji Polskiej, Maciej Stanecki.

Po chwili napięcia wszystko stało się jasne. To Marcin Sójka okazał się najlepszym głosem w Polsce i zwyciężył w głosowaniu telewidzów oraz internautów.

Był on podopiecznym Patrycji Markowskiej, która po ogłoszeniu wyników nie ukrywała wzruszenia i podkreśliła, że mężczyzna podbił jej serce swoimi umiejętnościami wokalnymi oraz nietuzinkową wrażliwością.

Finał The Voice of Poland 9: uczestnicy, goście specjalni

Finał widowiska trwał niemal 2,5h. W jego trakcie na scenie, poza uczestnikami, pojawili się goście specjalni: Afromental, Doda, Baranovski, Sarsa, Marta Gałuszewska oraz LP. Wykonali swoje najnowsze single i podkreślili, że cieszą się, że mogą być częścią tak wspaniałego programu. Wspomniano także o zwycięstwie Roksany Węgiel w Eurowizji Junior i wyemitowano fragment wcześniej nagranego przez nią występu.

Uczestnicy show wykonali swoje single oraz doskonale znane przeboje, w tym piosenki z filmów, jak również śpiewali w duetach w trenerami. Poziom finału był niezwykle wyrównany i każdy z uczestników już ma oddane grono fanów. Biorąc pod uwagę komentarze internautów wydaje się, że Marcin Sójka odniósł zdecydowane zwycięstwo nad Natalią Zastępą  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.