Smerfy, Torwar, show, viva.pl
Fot. Materiały Prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Budżet tego widowiska wynosi aż cztery miliony euro! Dlaczego warto obejrzeć Smerfy na scenie?

Damian Duda 12 stycznia 2017 17:15
Smerfy, Torwar, show, viva.pl
Fot. Materiały Prasowe

Widowisko, które gościło już w największych metropoliach świata – m.in. Hongkongu, Szanghaju, Dubaju, Sydney, Los Angeles czy Brukseli – już dziś będą mogli zobaczyć widzowie zgromadzeni na Torwarze. Spektakularne show, którego produkcja kosztowała aż cztery miliony euro (!), to przede wszystkim niesamowita przygoda z dużą dawką humoru, piękną muzyką oraz niesamowitą grą świateł.

Smerfy, show, Torwar
Fot. Getty Images

 

Przeczytaj też: Plejada gwiazd zagra w tym serialu! „Miasteczko Twin Peaks” wraca na ekrany. Znamy datę premiery!

 

Skąd się wzięły Smerfy?

Pomysłodawcą tych niebieskich stworzeń jest belgijski rysownik Pierre Culliford. Smerfy zadebiutowały 23 października 1958 roku. Zostały stworzone na potrzeby jednego z odcinków Johan et Pirlouit’’. Lata 60. to czas, kiedy Smerfy zyskały największą sympatię widzów. Mimo iż Culliford w późniejszych latach sygnował je swoim nazwiskiem, były tworzone już przez innych rysowników.

 

Britney Spears – piosenka „Ooh La La’’

Amerykańska gwiazda muzyki POP jest również powiązana z produkcją „Smerfów’’. Britney nagrała piosenkę promującą film „Smerfy 2’’, którego polska premiera odbyła się 2 sierpnia 2013 roku.

 

 

Smerfy live

To pierwszy, ale nie ostatni pokaz w Polsce. Smerfowe muzyczne tournèe odwiedzi aż sześć polskich miast: Warszawę, Kraków, Szczecin, Wrocław i Poznań. Warszawska publiczność będzie mogła oglądać show jeszcze przez pięć dni – do 16 stycznia. Jak twierdzą jego producenci, to opowieść, która rozwija wyobraźnię oraz uczy dobrych wzorców do naśladowania. Tym razem  będzie je można oglądać nie na szklanym ekranie, lecz na scenie.

 

Zobacz także: Pamiętacie go? Gwiazdor lat 80., Boy George wystąpił w najnowszej kampanii Diora!

TAGI #Smerfy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?