Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Natasza Urbańska zapowiada swój album nowym singlem!

Artystka przygotowała dla fanów prawdziwą muzyczną ucztę

Olga Figaszewska 6 lipca 2021 08:41
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Już jest! Instynkt to czwarty singiel zapowiadający nowy album Nataszy Urbańskiej. Fani od dawna nie mogą doczekać się płyty artystki. Czy jej premiera zbliża się wielkimi krokami? 

Płyta Nataszy coraz bliżej! Oto najnowszy singiel artystki

Po nieoczywistym, muzycznym duecie z Maciejem Maleńczukiem, przyszedł czas na samotną wędrówkę Nataszy. Tekst został stworzony przez Nataszę i Sampler Orchestra, a opowiada o drodze jaką każdy z nas sobie wyznacza chcąc osiągnąć swój najśmielszy życiowy cel.

Zobacz też: Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk zachwycają we wspólnym utworze

,,Ta droga czasem jest kręta, czasem zwala Cię z nóg, niekiedy spala a jednak to wewnętrzny instynkt jest silniejszy i mówi: nic Cię nie powstrzyma idź przed siebie. W ten sposób poznajemy, odkrywamy, żyjemy i się spełniamy", czytamy w opisie utworu. Singiel został wyprodukowany przez Sampler Orchestra - Pawła Moszyńskiego i Stanisława Koźlika.

Na razie nie poznaliśmy daty premiery nowej płyty Nataszy Urbańskiej. Album wokalistki zapowiadały do tej pory utwory „Nieuchronne”, „Ile” oraz „Psie Łzy”. Już nie możemy się doczekać!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.