Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Natasza Urbańska zapowiada swój album nowym singlem!

Artystka przygotowała dla fanów prawdziwą muzyczną ucztę

Olga Figaszewska 6 lipca 2021 08:41
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Już jest! Instynkt to czwarty singiel zapowiadający nowy album Nataszy Urbańskiej. Fani od dawna nie mogą doczekać się płyty artystki. Czy jej premiera zbliża się wielkimi krokami? 

Płyta Nataszy coraz bliżej! Oto najnowszy singiel artystki

Po nieoczywistym, muzycznym duecie z Maciejem Maleńczukiem, przyszedł czas na samotną wędrówkę Nataszy. Tekst został stworzony przez Nataszę i Sampler Orchestra, a opowiada o drodze jaką każdy z nas sobie wyznacza chcąc osiągnąć swój najśmielszy życiowy cel.

Zobacz też: Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk zachwycają we wspólnym utworze

,,Ta droga czasem jest kręta, czasem zwala Cię z nóg, niekiedy spala a jednak to wewnętrzny instynkt jest silniejszy i mówi: nic Cię nie powstrzyma idź przed siebie. W ten sposób poznajemy, odkrywamy, żyjemy i się spełniamy", czytamy w opisie utworu. Singiel został wyprodukowany przez Sampler Orchestra - Pawła Moszyńskiego i Stanisława Koźlika.

Na razie nie poznaliśmy daty premiery nowej płyty Nataszy Urbańskiej. Album wokalistki zapowiadały do tej pory utwory „Nieuchronne”, „Ile” oraz „Psie Łzy”. Już nie możemy się doczekać!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.