Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia
O TYM SIĘ MÓWI

Czego słuchają gwiazdy podczas kwarantanny?

Zborowska, Wrona i Drzewiecka ułożyli specjalne playlisty!

Sabina Zięba 20 marca 2020 10:00
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia

Epidemia koronawirusa to prawdziwa tragedia dla ludzkości. Chińska choroba w szybkim tempie opanowała nie tylko Azję, ale również USA i Europę, docierając do Polski. Trzeba jednak przyznać, że przymusowa kwarantanna to dla wielu niepowtarzalna okazja, by spędzić więcej czasu z najbliższymi, nadrobić zaległości w czytaniu książek, oglądaniu filmów czy rozwoju osobistym. Co jednak z tymi, którzy stawiają na muzykę?

Playlisty Zborowskiej, Wrony i Drzewieckiej

Choć zabijać nudę w domowym zaciszu można w różny sposób, serwis TIDAL wziął pod uwagę osoby, które ponad seriale dostępne na platformach streamingowych czy porządki, cenią odkrywanie muzycznych hitów. Z tego powodu poprosił kilka gwiazd o ułożenie własnych playlist na czas kwarantanny i zaprezentowanie swoich muzycznych upodobań. 

Wspólna playlista Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony nazywa się Kwarantanna do kwadratu. Znajdziemy na niej wszystkie ulubione utwory pary, m. in. In The End Linkin Park, Matylda Dawida Podsiadło czy Jolene Dolly Parton.

Kolejną gwiazdą, która przygotowała wykaz jest Gabi Drzewiecka. Na jej liście nazwanej #ZostanwWDomu, usłyszymy najlepsze hity polskich i zagranicznych artystów, np. Spotlight Jessie Ware, 2K30 Pezeta oraz Więcej pary Bartka Królika.

Dodatkowo wiadomo, że osoby, które nie są jeszcze użytkownikami TIDAL, mogą wykupić dostęp do katalogu ponad 60 milionów utworów, 250 tysięcy plików wideo oraz tysięcy playlist przez 4 miesiące za jedyne... 4 złote. 

To zdecydowanie dobre wyjście na czas kwarantanny! Skusicie się?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.