Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia
O TYM SIĘ MÓWI

Czego słuchają gwiazdy podczas kwarantanny?

Zborowska, Wrona i Drzewiecka ułożyli specjalne playlisty!

Sabina Zięba 20 marca 2020 10:00
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia

Epidemia koronawirusa to prawdziwa tragedia dla ludzkości. Chińska choroba w szybkim tempie opanowała nie tylko Azję, ale również USA i Europę, docierając do Polski. Trzeba jednak przyznać, że przymusowa kwarantanna to dla wielu niepowtarzalna okazja, by spędzić więcej czasu z najbliższymi, nadrobić zaległości w czytaniu książek, oglądaniu filmów czy rozwoju osobistym. Co jednak z tymi, którzy stawiają na muzykę?

Playlisty Zborowskiej, Wrony i Drzewieckiej

Choć zabijać nudę w domowym zaciszu można w różny sposób, serwis TIDAL wziął pod uwagę osoby, które ponad seriale dostępne na platformach streamingowych czy porządki, cenią odkrywanie muzycznych hitów. Z tego powodu poprosił kilka gwiazd o ułożenie własnych playlist na czas kwarantanny i zaprezentowanie swoich muzycznych upodobań. 

Wspólna playlista Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony nazywa się Kwarantanna do kwadratu. Znajdziemy na niej wszystkie ulubione utwory pary, m. in. In The End Linkin Park, Matylda Dawida Podsiadło czy Jolene Dolly Parton.

Kolejną gwiazdą, która przygotowała wykaz jest Gabi Drzewiecka. Na jej liście nazwanej #ZostanwWDomu, usłyszymy najlepsze hity polskich i zagranicznych artystów, np. Spotlight Jessie Ware, 2K30 Pezeta oraz Więcej pary Bartka Królika.

Dodatkowo wiadomo, że osoby, które nie są jeszcze użytkownikami TIDAL, mogą wykupić dostęp do katalogu ponad 60 milionów utworów, 250 tysięcy plików wideo oraz tysięcy playlist przez 4 miesiące za jedyne... 4 złote. 

To zdecydowanie dobre wyjście na czas kwarantanny! Skusicie się?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.