Z ŻYCIA GWIAZD

Tak odważnych scen nikt się nie spodziewał. Cleo nago w teledysku!

Tak Cleo promuje najnowszy kawałek

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2018 09:57

Szykuje się chyba najgorętszy kawałek tego lata. Cleo wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Tym razem wraz z Mesajah podzieliła się trailerem do swojego najnowszego teledysku, do utworu pod tytułem Eva. Według informacji podanych poniżej fragmentu utworu znajduje się adnotacja, że cały utwór będziemy mogli zobaczyć już niebawem, bo 6 czerwca. A jest na co czekać!

Cleo nago w teledysku

Cleo nago w swoim teledysku? Tego jeszcze nie było. Krótkie video piosenkarki już podbija rekordy popularności. A jest jedynie zapowiedzią całości! To się nazywa odpowiednia promocja. Jak udało się to artystce? Wszystko za sprawą tego, że mamy okazję zobaczyć w nim Cleo nagą!

W trailerze pokazano zaledwie krótki fragment video, w dodatku w całości zostało ono ocenzurowane, ale tego się po swojej idolce fani nie spodziewali. Cleo nago w teledysku! To będzie bardzo egzotyczny i intrygujący filmik, który w całości będziemy mogli podziwiać już za kilka dni. Sam jego fragment zapowiada się naprawdę obiecująco. Wygląda na to, że wokalistka postawiła na siłę prawdziwej dżungli i... natury. Zobaczcie odważne sceny Cleo z teledysku! Czyżby zapowiadał się najgorętszy hit tego lata? Na to wygląda. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.