Z ŻYCIA GWIAZD

Tak odważnych scen nikt się nie spodziewał. Cleo nago w teledysku!

Tak Cleo promuje najnowszy kawałek

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2018 09:57

Szykuje się chyba najgorętszy kawałek tego lata. Cleo wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Tym razem wraz z Mesajah podzieliła się trailerem do swojego najnowszego teledysku, do utworu pod tytułem Eva. Według informacji podanych poniżej fragmentu utworu znajduje się adnotacja, że cały utwór będziemy mogli zobaczyć już niebawem, bo 6 czerwca. A jest na co czekać!

Cleo nago w teledysku

Cleo nago w swoim teledysku? Tego jeszcze nie było. Krótkie video piosenkarki już podbija rekordy popularności. A jest jedynie zapowiedzią całości! To się nazywa odpowiednia promocja. Jak udało się to artystce? Wszystko za sprawą tego, że mamy okazję zobaczyć w nim Cleo nagą!

W trailerze pokazano zaledwie krótki fragment video, w dodatku w całości zostało ono ocenzurowane, ale tego się po swojej idolce fani nie spodziewali. Cleo nago w teledysku! To będzie bardzo egzotyczny i intrygujący filmik, który w całości będziemy mogli podziwiać już za kilka dni. Sam jego fragment zapowiada się naprawdę obiecująco. Wygląda na to, że wokalistka postawiła na siłę prawdziwej dżungli i... natury. Zobaczcie odważne sceny Cleo z teledysku! Czyżby zapowiadał się najgorętszy hit tego lata? Na to wygląda. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.