Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Współpracownik Adele o jej nowej płycie: „Brzmi lepiej niż kiedykolwiek”

Kiedy premiera?

Sabina Zięba 23 marca 2020 16:15
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Choć w zeszłym roku Adele rozstała się po trzech latach małżeństwa z Simonem Koneckim, zawód miłosny tylko zmotywował ją do zmian. Gwiazda przeszła na specjalną dietę, dzięki której schudła już kilkanaście kilogramów, a także rozpoczęła pracę nad nową płytą. Szczegóły jej powstawania zdradził w ostatnim wywiadzie współpracownik wokalistki. Kiedy premiera?

Ryan Tedder o płycie Adele

W dotychczasowej karierze Adele wydała trzy płyty. Początkową w 2008 roku zadebiutowała na pierwszym miejscu listy najczęściej kupowanych albumów w Wielkiej Brytanii i zdobyła międzynarodową popularność. Na kolejną jej fani musieli czekać trzy lata, a ostatnią wydała w 2015 roku. Nic dziwnego, że fani nie mogą się doczekać nowej twórczości wokalistki. Obecna, bo aż pięcioletnia przerwa, jest jej najdłuższą.

Rąbka tajemnicy Adele uchyliła w zeszłym miesiącu, kiedy wystąpiła podczas wesela swojej najlepszej przyjaciółki i ze sceny zapowiedziała, że jej nowy album ukaże się już we wrześniu tego roku. Teraz wywiadu The Sun udzielił jej współpracownik.

Producent muzyczny, Ryan Tedder, współpracuje z wokalistką przy najnowszym dziele. W rozmowie z magazynem nalegał, że nie chce zdradzać zbyt wiele, gdyż musi „całkowicie milczeć na temat nowej Adele”, jednak dodał: „Powiem tylko, że brzmi lepiej niż kiedykolwiek”.

Choć poprzednie płyty tytułowane były jej wiekiem - 19, 21 oraz 25 - ta podobno nie będzie powielała tego schematu. Czym w takim razie zaskoczy? Przekonamy się już niebawem!

Też nie możecie się doczekać jej nowych utworów?  

Adele i Simon Konecki na gali Grammy w 2017 roku

Adele, Simon Konecki, The 59th GRAMMY Awards 2017
Fot. Getty Images

TAGI #Adele #płyta

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!