Natasza Urbańska traci głos? Kto chce zaszkodzić gwieździe?
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Kto chce zaszkodzić Nataszy Urbańskiej? Gwiazda jest wstrząśnięta ostatnimi doniesieniami na temat stanu swojego zdrowia

Konrad Szczęsny 1 lutego 2018 17:30
Natasza Urbańska traci głos? Kto chce zaszkodzić gwieździe?
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Natasza Urbańska traci głos i czeka ją operacja – takie informacje obiegły wczoraj media. Artystka zmaga się podobno z poważną chorobą gardła, która wymaga hospitalizacji. Gwiazda wydała oświadczenie, w którym rozlicza się z krzywdzącymi plotkami. Jaka jest prawda o jej stanie zdrowia?

 

Zobacz też: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz rozstają się zawodowo – artystka stawia na samodzielność!

 

Natasza Urbańska traci głos?

Natasza Urbańska w niedawnym wywiadzie w „Pytaniu na śniadanie” potwierdziła, że w trakcie jednego z koncertów zaczęła odczuwać ból gardła, który okazał się zwiastunem o wiele poważniejszych problemów!

Szło fantastycznie, byliśmy już rozśpiewani i świetnie zgrani z orkiestrą. Ale podczas koncertu nagle poczułam, że gardło mi się ściska i puchnie. Miałam problem z emisją głosu, a w końcu całkowicie go straciłam”, stwierdziła wokalistka.

Informator tygodnika „Rewia” stwierdził, że sprawa jest bardzo poważna: miała to być ostra infekcja strun głosowych, która wymagała interwencji skalpela!

Była to ostatnia rzecz, jaką chciała usłyszeć. Załamała się, bo zawsze bardzo dbała o głos. Ale to choroba zawodowa i w przypadku Nataszy coraz częściej daje o sobie znać”, twierdziło źródło tabloidu.

 

Polecamy: Marka odzieżowa Nataszy Urbańskiej nie przynosi zysków? „Wzięłam kredyt, naiwnie myśląc, że po roku go spłacę”

 

Natasza Urbańska wydała oświadczenie - traci głos i przejdzie operację?

Natasza Urbańska postanowiła odnieść się do tych informacji. Okazuje się, że tygodnik rozpowszechnia niesprawdzone plotki, szkodząc w ten sposób wizerunkowi gwiazdy.

„Od rana odbieramy telefony od organizatorów moich najbliższych koncertów, którzy z zaniepokojeniem czytają dzisiejsze plotki na mój temat.
Chciałabym sprostować, że czuje się świetnie a mój głos wrócił do normy : ) !
Na początku stycznia w „Pytaniu na Śniadanie" dzień po koncercie w sali NOSPR , wspominałam w wywiadzie, że przygotowania do koncertu i zmiana pogody osłabiły mój głos. Niestety tego dnia nie wystąpiłam tak jak było to zaplanowane ze swoim singlem „Już Nie Pytam”, nie chciałam okłamywać swojego słuchacza i śpiewać z playbacku.
Czuje sie dobrze, mój głos jest w świetnej formie więc zapraszam Was na spektakle Polita juz w ten czwartek, piątek i sobote oraz 9 lutego na wielki koncert noworoczny w Kępnie!”, zakończyła artystka.

 

Fot. ONS

 

Zobacz też: „Każdy wie lepiej, co dla mnie dobre”. Natasza Urbańska powraca odmieniona! Zobacz ekskluzywne zdjęcia z planu teledysku

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.