Margaret jest lesbijką?! News
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Półfinał szwedzkich preselekcji do Eurowizji 2019 już za nami. Jak wypadła Margaret?

To ogromne zaskoczenie!

Konrad Szczęsny 9 lutego 2019 21:18
Margaret jest lesbijką?! News
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

We właśnie zakończonym drugim półfinale szwedzkich preselekcji Melodifestivalen Polka nie poradziła sobie najlepiej... Margaret wystąpiła w Malmo jako ostatnia, brawurowo wykonując utwór Tempo. Niestety, nie zdobyła wystarczającej liczby głosów widzów, by znaleźć się w finale widowiska, który odbędzie się 9 marca we Friends Arenie w Sztokholmie....

Finał szwedzkich preselekcji do Eurowizji - Margaret z utworem Tempo

Wokalistka wykonała szybką popową piosenkę, która w przedkonkursowych rankingach i notowaniach bukmacherów radziła sobie całkiem dobrze. Wskazywano ją do finału. Tempo to utwór z wątkiem miłosnym, który kierowany jest do mężczyzny. Opowiada o tym, że aby nadążyć za dziewczyną, chłopak musi dotrzymać jej tytułowego tempa.

Ostatecznie Margaret zajęła 5. miejsce na 7. biorących udział w półfinale artystów. Aby awansować, musiała uplasować się na pozycji od pierwszej do czwartej w głosowaniu publiczności (pierwsze dwie znalazły się automatycznie w finale, dwie kolejne w rundzie drugiej szansy). Niestety pożegnała się ze szwedzkimi preselekcjami... A naprawdę niewiele brakowało!

Kto nie będzie reprezentowała Szwecji na Eurowizji

Sama Margaret od samego początku mówiła, że konkurencja wśród uczestników Melodifestivalen 2019 jest silna. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku udało się jej zakwalifikować do finału z utworem In my cabana (zajęła w nim 7. miejsce). Niestety, tym razem się nie udało. Majowa Eurowizja za sprawą zwycięstwa w 2018 roku w Lizbonie Netty odbędzie się w tym roku w Tel Awiwie w Izraelu. Reprezentanta Polski poznać mamy, zgodnie z komunikatem TVP, do 15 lutego 2019 roku.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7. @margaret_official - Tempo To jest to na co wszyscy czekaliśmy TEMPO. Mamy tutaj zaserwowane interaktywne show. Naszej Margaret towarzyszy czterech tancerzy ubrani cali na różowo z kolei Margaret ma na sobie niebieski kostium. Klika razy mamy tak ze Margaret stoi sama za nią pojawia się green screen a na telebimie wyświetlani są tancerze w zamkniętym boxie. Wyglada to bardzo zjawiskowo i technologicznie naszpikowane. Jak wypadnie w sobotę? Musicie koniecznie odpalić SVT PLAY i przekonać się na własnych oczach ;) #margaret #tempo #polska #poland #pink #blue #dziejesie #melodifestivalen #onet #haba #awesome #crazy #malmo #eurowizja #eurovision #israel #telaviv @jastrzabpost.pl @radio_rmffm @interiamuzyka @pudelek_pl @onetkultura @radio_zet @radio_eska @vogule.poland @przeambitni.pl @plotek.pl @cgm.pl @party.pl @gazeta_wyborcza @gazetapl @onet_pl @wirtualnapolska @wirtualnapolska @swedeninpoland @szwecjoblog @eska_tv @melfestlive @melodifestivalklubben @schlagerprofilerna @nojesbladet

Post udostępniony przez eurowizja.org | OGAE Poland (@eurowizjaorg)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?