Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Johnny Depp przyjeżdża do Polski! Gdzie będzie można spotkać przystojnego aktora?

Sabina Zięba 2 listopada 2017 16:30
Fot. Getty Images

Johnny Depp, znany m. in. ze swoich kultowych już ról w „Piratach z Karaibów”, „Alicji w Krainie Czarów” czy „Mrocznych cieniach” przyjeżdża do Polski! Co skłoniło jednego z najpopularniejszych aktorów Hollywood do wizyty w naszym kraju?

Polecamy też: Dziś zachwyca się nimi cały świat, kiedyś byśmy nawet na nich nie spojrzeli... Zobaczcie szokujące metamorfozy 10 światowych przystojniaków!

Pasja Johnny'ego Deppa

Niewiele osób wie, że drugą pasją Deppa jest również... muzyka! Aktor od dziecka śpiewa oraz gra na gitarze i właśnie od tego zaczęła się jego kariera. Gdy rodzice Johnny'ego się rozwiedli, przechodził on załamanie nerwowe i zaczął brać narkotyki. Przez ten fakt wyrzucono go ze szkoły, lecz wtedy się nie poddał, a postanowił zostać muzykiem. Grał w około piętnastu różnych zespołach, z których największą popularnością cieszyła się grupa pod nazwą "Kids". Wyruszyli nawet we wspólną trasę koncertową z legendarnym rockmanem Iggy Popem. Niestety po kilku latach zespół się rozpadł, a wtedy Depp postanowił spróbować szczęścia jako aktor. 

Polecamy też: „Johnny Depp skończył się jako aktor”. Była menadżerka zdradza jego mroczne sekrety

W późniejszym wieku okazyjnie uczestniczył w muzycznych przedsięwzięciach, m. in. dwukrotnie wziął udział w nagraniach z brytyjskim zespołem rockowym Oasis. Wszystko zmieniło się w 2015 roku, kiedy to po 40 latach przerwy, Alice Cooper wskrzesił zespół Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego (gitarzystą Aerosmith) i Johnny’ego Deppa. Panowie wspólnie grają mocnego rocka i co jakiś czas wyruszają w trasy koncertowe. Właśnie ogłosili swoje plany na przyszły rok i okazuje się, że będzie można ich posłuchać w Polsce! Wystąpią już 12 czerwca 2018 roku na warszawskim Torwarze. Ceny biletów zaczynają się od 179 zł, natomiast za wejściówki najbliżej sceny trzeba będzie zapłacić 329 zł. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Johnny'ego Deppa! Wybierzecie się?

Fot. Materiały prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.