Kasia Cerekwicka, VIVA! 10/2015
Fot. Zuza Krajewska/LAf AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Plamki na dłoniach, zmarszczki, siwe włosy... Zaskakująca metamorfoza Kasi Cerekwickiej

Wokalistka jest nie do poznania...

Gabriela Czernecka 5 sierpnia 2020 15:57
Kasia Cerekwicka, VIVA! 10/2015
Fot. Zuza Krajewska/LAf AM

Wielka metamorfoza Kasi Cerekwickiej! Piosenkarka od jakiegoś czasu intensywnie pracowała nad nowym materiałem. Choć pandemia koronawirusa nieco zaburzyła jej harmonogram pracy, to ostatecznie przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności udało się jej zrealizować założenia. Premiera pierwszego klipu z nowego albumu miała miejsce w piątek 31 lipca, a zapowiedź teledysku mieliśmy okazję podziwiać na jej Instagramie. Metamorfoza wokalistki robi ogromne wrażenie! 

Metamorfoza Kasi Cerekwickiej

Przepustką do kariery był dla niej udział w programie Szansa na sukces w 1997 roku, gdzie wykonując piosenkę Ewy Bem „Wyszłam za mąż, zaraz wracam” podbiła serca widzów i jury. Trzy lata później wydała debiutancki album Mozaika, który nie odniósł jednak sukcesu. W 2006 roku Kasia Cerekwicka powróciła ze zdwojoną siłą- piosenka Na kolana szybko zyskała rozgłos i została nawet przebojem roku. Później na trochę zniknęła ze sceny muzycznej. Wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami oraz Twoja twarz brzmi znajomo, skończyła studia, ale przede wszystkim szukała swojej drogi. Jej fani z niecierpliwością oczekiwali na kolejny album. Ten wokalistka zapowiedziała na początku tego roku. 

Ze względu na ograniczenia wprowadzone w ramach walki z koronawirusem album nie ukazał się wiosną, tak jak wcześniej zapowiadano. Kilka dni po ogłoszeniu tej decyzji Kasia Cerekwicka  zaprezentowała się w kompletnie innym wydaniu. Zdecydowała się na radykalne cięcie, ale to tylko początek jej metamorfozy. Kasia Cerekwicka pozuje na zdjęciu ucharakteryzowana na dużo starszą. Zmarszczki, plamki na dłoniach, siwe włosy… Tak zaskakująca zmiana wizerunku mocno zaskoczyła jej fanów, ale szybko okazało się, że to tylko charakteryzacja na potrzeby nowego klipu. 

„Czy widzieliście już mój najnowszy teledysk? Jeśli nie to zapraszam, na kanał YouTube Kasia Cerekwicka official i pogońcie razem ze mną za szczęściem!", podpisała fotografię. Faktycznie, metamorfoza wokalistki robi wrażenie! Album Pod skórą będzie miał premierę we wrześniu 2020 roku. Wróżycie mu sukces? Posłuchajcie najnowszego utworu Kasi Cerekwickiej i oceńcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cerekwicka Official (@kasia_cere)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cerekwicka Official (@kasia_cere)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.