Kylie Minouge
Fot. Instagram Kylie Minouge
URODZINY

Ikona gejów, skandalistka i duma Australii. Kylie Minogue kończy 49 lat!

Olga Figaszewska 28 maja 2017 06:30
Kylie Minouge
Fot. Instagram Kylie Minouge

W latach 90-tych królowała na listach przebojów, zbierała najważniejsze muzyczne nagrody. Zrezygnowała z używania nazwiska. Wystarczyło imię. Nie bez przyczyny, w końcu każdy ją znał. Australijska piosenkarka, autorka teksów, kompozytorka. Kylie Minogue kończy 49 lat!

Zobacz też: Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Kylie Minogue ma romans z synem Elżbiety II?

Królowa sceny

Kylie od lat nie zmienia wizerunku. Każda jej kreacja jest przezroczysta. Konsekwentnie eksponuje swoje kobiece kształty, czym stale wywołuje emocje. Okazało się, że to precyzyjnie wymyślony trick, który ma odciągać uwagę od braku tanecznych umiejętności piosenkarki.


Niestety, nic już nie odwróci uwagi od wybuchowego usposobienia piosenkarki. „Jak się naprawdę wścieknę, strasznie przeklinam. Potrafię puścić całkiem niezłą wiąchę. Jestem tez niezła w stosowaniu cichych dni.  Mogę przez tydzień nie odezwać się ani słowem”, żartowała w jednym z wywiadów.  Ciężko pracowała by znaleźć się na szczycie. Myślała, że gdy już się na nim pojawi, wszystko będzie łatwiejsze. Niestety nie było. Ale ona się nie podaje. Oczywiście, jak każda gwiazda światowego formatu miała momenty kryzysowe. Kylie walczyła z samotnością.  Na scenie była królową, zbierała wokół siebie tancerzy, muzyków, gdy wracała do hotelowego pokoju, była w nim tylko ona. 

O sobie samej zwykła mówić z niezwykłym dystansem, za co pokochali ją fani. Twierdzi, że jest „beznadziejną sztywniarą”, woli siedzieć w domu w dresie niż chodzić po szalonych przyjęciach.  „Ludziom wydaje się, że całe życie spędzam na imprezkach. Ale jeśli nie pracuję, prawie wcale nie wychodzę z domu. Po prostu mi się nie chce. Może trudno w to uwierzyć, ale poza sceną jestem niefajna” .

Polecamy też: Kylie Minogue rozstała się z narzeczonym. Oto 8 najważniejszych związków artystki

Nieszczęśliwa w miłości

Piosenkarka nie ma szczęścia w miłości. „Nie mam nic przeciwko temu, żeby zostać 65-letnią starą panną. Przeraża mnie myśl, że mogłabym się z kimś związać na zawsze. Nie wstydzę się do tego przyznać. Możliwe, że nigdy z tego powodu nie będę miała męża i dzieci”, mówiła kilka lat temu.  I stało się.


Chociaż wszyscy liczyli na to, że para w końcu stanie na ślubnym kobiercu, niedawno Kylie Minogue zerwała zaręczyny z brytyjskim, Joshuą Sasse, aktorem młodszym o 20 lat.  Piosenkarka spotykała się z wieloma mężczyznami. Jej kochankami byli: Lenny Kravitz, Olivier Martinez oraz Jean-Claude Van Damm. Ostatnio media spekulowały o jej romansie z synem królowej Elżbiety II, księciem Andrzejem.

Zobacz też: Kylie może być tylko jedna! Najmłodsza Kardashianka chce zastrzec imię. Ostra reakcja Kylie Minogue

Początki kariery Kylie Minogue

Początkowo nic nie wskazywało na to, że rozpocznie tak prężnie działać w branży muzycznej. Swoje pierwsze kroki stawiała jako aktorka w wieku 11 lat. Jednak już pierwszy debiutancki singiel „The Loco-Motion”, wydany pod koniec lat 80-tych, przez kilka tygodni nie schodził z australijskich notowań Kent Music Raport. Prawdziwą karierę rozpoczęła w latach 90-tych. Kylie wyruszyła w trasę koncertową po Europie, a następnie wyruszyła na podbój USA Album „Fever” znalazł się na trzecim miejscu listy 200 najlepiej sprzedających się albumów w USA. Osiągnęła status gwiazdy, pozostawiając w tyle Alicię Keys czy Jennifer Lopez. W 2005 roku, Minogue rozpoczęła swoją największą trasę koncertową Showgirl: The Greatest Hits Tour, którą wkrótce przerwała ze względów zdrowotnych. Kylie mierzyła się z nowotworem piersi. Chemioterapia i operacja pomogły i już rok później powróciła na scenę w wielkim stylu.

W 2013 roku  Kylie opuściła swoją dotychczasową wytwórnię Roc Nation. Od tamtej pory, rozpoczęła pracę nad nowym albumem m.in. z Pharrellem Williamsem, Sią, Jaz-Z. I zaczęła promocję 12 solowego albumu „Kiss Me Once”. Nagrania Kylie sprzedały się w nakładzie ponad 80 milionów egzemplarzy na całym świecie. Żaden z australijskich artystów w historii nie osiągnął takiego wyniku.

Polecamy też: Kylie Minogue rozstała się z narzeczonym. Oto 8 najważniejszych związków artystki

 
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.