Festwial Muzyki Filmowej w Krakowie, FMF, Abel Korzeniowski, jamnik
Fot. Materiały Prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Chcesz wygrać bilety na Festiwal Muzyki Filmowej? Weź udział w konkursie!

Damian Duda 9 maja 2017 12:00
Festwial Muzyki Filmowej w Krakowie, FMF, Abel Korzeniowski, jamnik
Fot. Materiały Prasowe


Jest to jeden z najważniejszych festiwali muzyki filmowej na świecie, organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. O niepowtarzalności imprezy decyduje unikalne łączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez czołowych muzyków i orkiestry w połączeniu z wysokiej jakości obrazem filmowym.

Zobacz też: „Jestem zakochany, wracam do Polski!”. TYLKO U NAS Janusz Leon Wiśniewski o zmianach w swoim życiu

Monumentalne widowiska muzyczno – filmowe wyróżniają się śmiałością produkcyjną, innowacyjnością w sferze technologii dźwięku i obrazu, ale również rozmachem wykonawczym i wysokim poziomem artystycznym prezentowanych dzieł. Festiwal wyróżnia również coroczna obecność najwybitniejszych twórców i kompozytorów. Wydarzenia te nie mają sobie równych w Europie, również ze względu na różnorodną i liczną publiczność.

KONKURS

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert THE MUSIC OF ABEL KORZENIOWSKI (17 maja, Kraków). Napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać. Swoją odpowiedź prześlij na adres konkurs@viva.pl do 14.05 do godz. 23:59

Przeczytaj też: „Moje życie jest przypadkiem”. Szewach Weiss w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE VIVY!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.