Festwial Muzyki Filmowej w Krakowie, FMF, Abel Korzeniowski, jamnik
Fot. Materiały Prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Chcesz wygrać bilety na Festiwal Muzyki Filmowej? Weź udział w konkursie!

Damian Duda 9 maja 2017 12:00
Festwial Muzyki Filmowej w Krakowie, FMF, Abel Korzeniowski, jamnik
Fot. Materiały Prasowe


Jest to jeden z najważniejszych festiwali muzyki filmowej na świecie, organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. O niepowtarzalności imprezy decyduje unikalne łączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez czołowych muzyków i orkiestry w połączeniu z wysokiej jakości obrazem filmowym.

Zobacz też: „Jestem zakochany, wracam do Polski!”. TYLKO U NAS Janusz Leon Wiśniewski o zmianach w swoim życiu

Monumentalne widowiska muzyczno – filmowe wyróżniają się śmiałością produkcyjną, innowacyjnością w sferze technologii dźwięku i obrazu, ale również rozmachem wykonawczym i wysokim poziomem artystycznym prezentowanych dzieł. Festiwal wyróżnia również coroczna obecność najwybitniejszych twórców i kompozytorów. Wydarzenia te nie mają sobie równych w Europie, również ze względu na różnorodną i liczną publiczność.

KONKURS

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert THE MUSIC OF ABEL KORZENIOWSKI (17 maja, Kraków). Napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać. Swoją odpowiedź prześlij na adres konkurs@viva.pl do 14.05 do godz. 23:59

Przeczytaj też: „Moje życie jest przypadkiem”. Szewach Weiss w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE VIVY!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.