O TYM SIĘ MÓWI

Hit czy... kit? Edyta Górniak wraca z nową piosenką. Utwór Tylko Ty trafił do sieci!

Piosenka promuje film Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Gabriela Czernecka 27 sierpnia 2018 19:13
Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Nowa piosenka Edyty Górniak Tylko Ty trafiła do sieci. To utwór promujący film Dywizjon 303. Historia prawdziwa, z Maciejem Zakościelnym w roli głównej. Piosenka Górniak będzie promować widowiskowy film o polskich bohaterach wojennych. Kawałek właśnie trafił do sieci. Posłuchajcie i oceńcie sami!

O czym jest film Dywizjon 303. Historia prawdziwa?

Film Dywizjon 303. Historia prawdziwa to opowieść o polskich asach przestworzy. Początkowo niedoceniani polscy lotnicy stają się legendą. W ramach RAF (Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii) tworzą elitarną jednostkę, Dywizjon 303.

W czasach, w których każdy cieszył się dniem, jakby miał być ich ostatnim, oni nie wahali się ruszyć na pomoc. Przykład ich patriotycznej postawy już w piątek na ekranach w całej Polsce. W rolach głównych m.in. Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk czy Antoni Królikowski.

Piosenkę promującą film Dywizjon 303. Historia prawdziwa nagrała Edyta Górniak. Utwór Tylko Ty właśnie trafił do sieci. „Jestem bardzo szczęśliwa, że tak piękny projekt spłynął na moje ręce. Długo czekaliśmy na ten piękny dzień uhonorowania tego filmu”, mówi w rozmowie z Onetem.

Film Dywizjon 303. Historia prawdziwa zobaczymy w kinach już w piątek, 31 sierpnia. Do sieci trafił właśnie utwór promujący film, którego wykonać miała zaszczyt Edyta Górniak. Jak brzmi? Posłuchajcie sami. Hit czy kit? 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!