O TYM SIĘ MÓWI

Skandal na festiwalu w Opolu! Edyta Górniak spoliczkowała Donatana!

Zachowanie producenta oburzyło media i fanów diwy

Konrad Szczęsny 11 czerwca 2018 07:37

Choć Donatan nigdy nie słynął z dyplomacji i wyważonych wypowiedzi, mało kto spodziewał się z jego strony tak seksistowskiego zachowania. W trakcie wczorajszego koncertu w ramach festiwalu w Opolu Edyta Górniak wykonała m.in. ich wspólny utwór Andromeda. Po zejściu ze sceny oboje pozowali na ściance. Niestety, twórca hitu My Słowianie posunął się w trakcie tej z pozoru niewinnej czynności za daleko, czym wywołał skandal i spotkał się z natychmiastową, ostrą reakcją diwy.

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na festiwalu w Opolu

Początkowo Edyta Górniak i Donatan byli zrelaksowani, uśmiechnięci i wydawało się, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Swobodnie pozowali przed obiektywami zgromadzonych fotografów, producent objął artystkę w talii. Niestety, w pewnym momencie jego ręka przesunęła się znacznie niżej i dotknął prawego pośladka diwy. 

Na jej stanowczą reakcję nie trzeba było długo czekać. Nie dość, że odepchnęła Donatana, to jeszcze wymierzyła mu siarczysty policzek. Całość została uwieczniona w relacji na żywo na Instagramie Edyty Górniak. Co prawda nie słychać na niej dialogu między uczestnikami zdarzenia, ale można się domyślić, że artystka powiedziała mężczyźnie kilka ostrych słów na temat tego, co myśli o tak seksistowskim zachowaniu wobec kobiet.

Internauci i media oburzeni zachowaniem Donatana

Choć już wcześniej Donatan kilka razy swoimi wypowiedziami wywoływał w mediach burzę i nie krył swoich poglądów na temat kobiet (sprowadzając je często do podrzędnej roli, opartej nad fizyczności), gest, który wykonał w stosunku do Edyty Górniak jest co najmniej bulwersujący, nawet jeżeli miał być tylko formą żartu.

„Prawidłowa reakcja!”, „Prostackie zachowanie, reakcja bardzo na miejscu”, „Drogie Panie, takie zachowanie nawet w formie żartu jest niedopuszczalne, nie pozwalajmy sobie na nie!”, piszą oburzeni internauci.

Całe zdarzenie można obejrzeć na poniższym filmiku.

Uważasz, że Edyta Górniak zareagowała adekwatnie do sytuacji?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.