Producent o dotykaniu pośladka diwy

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2018 13:11

Zachowanie Donatana względem Edyty Górniak w trakcie minionego festiwalu w Opolu w znacznym stopniu przyćmiło to, co w święcie polskiej najważniejsze, czyli muzykę. Producent, który wylansował hit My Słowianie, pozując z diwą na ściance, w pewnym momencie dotknął jej prawego pośladka. Jej reakcja była natychmiastowa: wymierzyła muzykowi siarczysty policzek. Sposób, w jaki sposób skomentował to Donatan, wywołał kolejne kontrowersje i oskarżenia o to, że nie potrafi przyznać się do błędu.

Donatan o dotknięciu pośladka Edyty Górniak na festiwalu w Opolu

Wczoraj w nocy producent zamieścił na swoim Facebooku dosyć krótki wpis, w którym postanowił ustosunkować się do medialnego zamieszania.

„W odpowiedzi na liczne pytania. Celowo pobudziłem ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i mam nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków. Zwracając uwagę na ważny i aktualny temat "Są granice których nie możemy przekraczać" - czyli starajmy się umieć walczyć o swoją przestrzeń w każdej postaci. Nie chodzi tylko o przerysowaną sytuację w przykładzie, ale też o życiową asertywność”, stwierdził.

Wypowiedź ta jest oczywistym odniesieniem do słów Edyty Górniak, dotyczących całego zajścia.

„Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać”, zapewniła wczoraj stanowczo diwa w rozmowie z portalem Pudelek.

Fani krytykują tłumaczenie Donatana, dotyczące dotknięcia pośladków Edyty Górniak w Opolu

Niestety, tłumaczenia Donatana wydały się jego fanom i internautom dosyć mętne i wdali się w ostrą wymianę zdań z producentem w komentarzach pod statusem na Facebooku.

„Edyta wiedziała o celowym nagłośnieniu problemu w społeczeństwie? Co Ty wmawiasz”, stwierdził sceptycznie jeden z nich.

„Ścianka z tysiącem reporterów to dobre miejsce”, odpisał producent, co w sposób wyraźny miało zasugerować, że artystka wiedziała o tym, co zamierza zrobić.

Nie zabrakło również odwołań do... afery z molestowaniem w Hollywood, której bohaterem był jesienią zeszłego roku Kevin Spacey.

„Dzisiaj za d*pę, a za 10 lat bedzie jak Kevin Spacey”, rzucił jeden z komentujących.

„Właśnie o naświetlenie tego tematu chodziło”, szedł w zaparte Donatan.

Koniec końców dyskusja przybrała kuriozalny obrót, ponieważ... producent zaprzeczył, jakoby dotknął pośladka Edyty Górniak – mimo wcześniejszej wersji, którą przedstawił w statusie.

„Nie było żadnej ręki stety lub niestety. Nie było żadnej ręki na pośladkach - w tym właśnie rzecz”, w dwóch komentarzach podkreślił Donatan.

Wydaje się, że argumenty przytaczane przez producenta nie przekonały nikogo spośród tych, którzy wzięli udział w dyskusji. Stąd też nie dziwią oskarżenia rzucane pod adresem twórcy hitu My Słowianie.

„No tak, zjazd w stronę tyłka to świetny sposób na nagłośnienie problemu. Przeprosiłbyś i przyznał się do błędu. Żenujące mydlenie oczu”, „Powinieneś albo przeprosić, albo się przynajmniej nie wypowiadać na ten temat, bo to naprawdę żenujące”, podkreślali rozgoryczeni.

Zgadzasz się z ich opinią?  

1/5
Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na festiwalu w Opolu
Copyright @East News
1/5

Donatan w umieszczonym wczoraj na Facebooku statusie stwierdził, że dotknięcie pośladka Edyty Górniak było zaplanowaną akcją.

2/5
Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na festiwalu w Opolu. Dlaczego i co o tym mówi?
Copyright @East News
2/5

Donatan chciał podobno w ten sposób zwrócić uwagę na problem molestowania seksualnego i przemocy wobec kobiet.

3/5
Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na festiwalu w Opolu. Dlaczego i co o tym mówi?
Copyright @East News
3/5

Donatan zasugerował nawet, że Edyta Górniak wiedziała o całej akcji...

4/5
Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na festiwalu w Opolu. Dlaczego i co o tym mówi?
Copyright @East News
4/5

Donatan wdał się w fanami w ostrą dyskusję w komentarzach.

5/5
Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na festiwalu w Opolu
Copyright @Instagram @edytagorniak, Screen za Pudelek.pl
5/5

Koniec końców Donatan stwierdził, że... wcale nie dotknął pośladka Edyty Górniak!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.