Cleo
Fot. Adam Pluciński/MOVE
ZE ŚWIATA MUZYKI

Cleo o kulisach pracy na planie najnowszego teledysku: „Dostawałam zawału, bałam się o całą ekipę”

Konrad Szczęsny 7 grudnia 2016 14:15
Cleo
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Cleo, bo pod tym pseudonimem ukrywa się Joanna Klepko, promuje właśnie najnowszy teledysk do piosenki „Na pół”. Okazuje się, że prace nad obrazem obfitowały w silne emocje: wokalistka bała się o całą ekipę, zaś na planie zdjęciowym była świadkiem mrożących krew w żyłach scen. Jakich?

 

Polecamy też: „Dwóch mężczyzn mnie zdradzało...” A Cleo zdradziła Najsztubowi więcej niż planowała. O miłości, wierności, kompleksach

Cleo - kariera solowa

Drogi zawodowe Cleo i Donatana rozeszły się rok temu, gdy wokalistka zdecydowała się na udział w „Tańcu z Gwiazdami” (ostatecznie zajęła w nim trzecie miejsce). Mówiło się, że przy okazji będzie również pracowała nad swoją solową płytą. W maju tego roku krążek ukazał się na rynku. Nosi tytuł „Bastet” i promowały go do tej pory single „Zabiorę Nas”, „Wolę Być”, „N-O-C” i „Mi-Sie”. Piosenkarka nie zwalnia tempa: właśnie do Internetu trafił kolejny teledysk, tym razem do utworu „Na Pół”. Klip jest z jednej strony mroczy (był nagrywany w lesie i na wodzie, pojawia się w nim również... jastrząb), z drugiej ma ważne przesłanie. Jak przyznała sama Cleo, chodzi o zmotywowanie osób w związkach, żeby walczyła o łączące ich uczucie, a nie poddawały się przy pierwszej lepszej okazji. Jak przyznała, w jej związku również zdarzają się kryzysy, kłótnie i gorsze chwile, jednak zawsze stara się ugasić emocje, bo - jak wyznała - życie bez tej drugiej osoby byłoby puste.

Cleo o teledysku do „Na pół”

Cleo przyznaje, że warunki na planie teledysk do „Na pół” były naprawdę trudne: niska temperatura, silny wiatr i duże ryzyko kąpieli w zimnej wodzie - to tylko niektóre z czynników znacznie utrudniających pracę.

 

„Kręciliśmy w plenerze, było ok. 2 stopni, a ja byłam w bardzo zwiewne sukience. Ale trzeba było zacisnąć zęby i dać z siebie wszystko (śmiech). Niektóre sceny kręciliśmy na jeziorze Lubiąż w Lubniewicach, gdzie zrealizowaliśmy do tej pory już kilka innych teledysków. Byłam na środku tego jeziora na platformie, na której stał też zabytkowy fortepian. W pewnym momencie jedna z nóg fortepianu wpadła w trzeszczącą deskę. Dostawałam totalnego zawału, bo wiatr był naprawdę silny, a i bałam się o ekipę, bo kilka razy ktoś o mało co nie wpadł do tego zimnego jeziora” - zwierzyła się w wywiadzie dla portalu Plejada.pl

 

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i dzięki temu fani wokalistki mogą podziwiać piękne widoki w teledysku do piosenki „Na Pół”.

Zobacz także: Cleo: „Wcale nie jestem własnością Donatana!”

TAGI #Donatan #Cleo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?