URODZINY GWIAZD

Od gwiazdki Destiny's Child do ikony popkultury… Beyoncé kończy dziś 37 lat!

Zobacz, jak się zmieniała!

Katarzyna Piątkowska 4 września 2018 10:44

Już jako mała dziewczynka wiedziała, że będzie piosenkarką. Żadne rodzinne spotkanie nie mogło obejść się bez jej występu. Brała udział w szkolnych przedstawieniach, musicalech i konkursach.

Początki kariery czyli Destiny's Child

Pod koniec lat 90 występowała w Destiny’s Child, a gdy w 2003 roku zespół zawiesił działalność wydała solową płytę "Dangerously in Love", która od razu stała się hitem. Beyonce przeszła do historii jako zdobywczyni pięciu statuetek Grammy jednego wieczoru. Każda kolejna płyta, którą nagrywała Byonce od razu znajdowała się na pierwszych miejscach list przebojów.

Rodzinna sielanka

Jednak muzyka to dla urodzonej w Teksasie dziewczyny za mało. Beyonce zagrała w kilku filmach i z powodzeniem prowadzi liczne biznesy, a w 2010 roku Forbes umieścił ją na drugim miejscu najbardziej wpływowych kobiet świata. Trzy lata później ona i jej mąż Jay Z zostali pierwszą parą w showbiznesie z ponad miliardem dolarów na koncie. Para oprócz wielkiego majątku doczekała się trójki dzieci. W 2012 roku urodziła się ich córka Blue Ivy, a  w czerwcu 2017 roku Beyonce urodziła bliźnięta Rumi i Sir.

Dziś Beyoncé kończy 37 lat. Zobaczcie jak się zmieniała!  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!