Fergie i Baddie Winkle
Fot. Instagram Baddie Winkle/Getty Images
ZE ŚWIATA MUZYKI

Fergie zaprosiła 88-letnią gwiazdę Instagrama do nowego teledysku. Oto efekty ich współpracy!

Weronika Bruździak-Gębura 21 grudnia 2016 10:15
Fergie i Baddie Winkle
Fot. Instagram Baddie Winkle/Getty Images

W najnowszym teledysku Fergie wystąpiła gwiazda Instagrama, Baddie Winkle. Ma 2,6 miliona obserwujących. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Amerykanka ma... 88 lat!

 

Fergie i Baddie Winkle
Fot. Instagram Fergie

Na zdjęciu: Baddie Winkle i Fergie. Kadr z teledysku do „Life goes on”

 

Nowy teledysk Fergie

Jej motto na Instagramie to „stealing your man since 1928”, czyli „kradnę waszych mężczyzn od 1928 roku”. Pogodna 88-latka wystąpiła w nowym teledysku wokalistki The Black Eyed Peas – Fergie. Piosenka jest zatytułowana „Life goes on”. W teledysku Baddie Winkle gra postać autostopowiczki, która pali cygara i zajada się lizakami.

 

Klip możecie zobaczyć tutaj:

 

 

Kim jest Baddie Winkle?

Baddie Winkle to w rzeczywistości Helen Ruth Elam Van Winkle. Urodziła się w 1928 roku w Kentucky. Od  lat walczy o legalizację medycznej marihuany, wrzucając na swój profil zdjęcia promujące ten rodzaj terapii. Jej Instagram jest pełen kolorowych, radosnych zdjęć. Winkle ma słabość do awangardowych kreacji. Z taką figurą może sobie na to pozwolić!

 

Baddie Winkle
Fot. Instagram Baddie Winkle/Getty Images

Na zdjęciu: Baddie Winkle

 

Druga solowa płyta Fergie

„Life goes on” to drugi po „M.I.L.F. $” singiel z nowej płyty Fergie. „Double Dutchess” będzie miał premierę na początku 2017 roku. To pierwsza od 10 lat solowa płyta wokalistki The Black Eyed Peas. Nowy teledysk w cztery dni zdobył ponad 2,5 miliona wyświetleń w serwisie Youtube! Ten do „M.I.L.F. $” do tej pory obejrzano ponad 140 milionów razy. Wystąpiło w nim wiele gwiazd, z Kim Kardashian West i Alessandrą Ambrosio na czele.

 

Polecamy też: Mężczyźni po 50-tce podbijają świat mody! Wybierzcie najprzystojniejszego „siwego lisa”!​

TAGI #Fergie

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?