Leonardo DiCaprio, Brad Pitt
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Leonardo DiCaprio i Brad Pitt po raz pierwszy zagrali razem w filmie!

Co o sobie mówią?

Ksenia Krasko 27 lipca 2019 08:55
Leonardo DiCaprio, Brad Pitt
Fot. East News

Wiele kinomanów zadaje sobie to pytanie – jak to jest możliwe, że Leonardo DiCaprio i Brad Pitt dopiero teraz zagrali w jednym filmie?! Spotkali się na planie filmowym Pewnego razu... w Hollywood, w reżyserii Quentina Tarantino. I wygląda na to, że mocno się zaprzyjaźnili! Czy tą chemię da się wyczuć na dużym ekranie?

Leonardo DiCaprio i Brad Pitt na planie Pewnego razu... w Hollywood

Wkrótce, ponieważ już 9. sierpnia, na ekrany kin wejdzie nowy film Quentina Tarantino Pewnego razu... w Hollywood. W głównych rolach zobaczymy niezwykle przystojny duet – na planie filmowym spotkali się Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Nic więc dziwnego, że niektórzy fani wciąż nie mogą zrozumieć, dlaczego ta dwójka nigdy wcześniej nie zagrała razem?

„Prawda jest taka, że otrzymałem sądowy zakaz zbliżania się [do Leonardo DiCaprio – przyp. red.]. W 1994 roku wydarzył się pewny incydent, którego nie lubimy wspominać”, zażartował Brad Pitt, odpowiadając na pytanie, dlaczego tak długo musiał czekać na współpracę z DiCaprio. „To jest facet, który naprawdę daje z siebie wszystko i bardzo się angażuje, więc jest to doskonałe doświadczenie, spotkać się z aktorem takiego kalibru”, dodał 55-latek.

Sądząc po entuzjastycznych wypowiedziach Leonardo DiCaprio, on również od dawna marzył o roli u boku Brada Pitta. Podczas światowej premiery Dawno temu... w Hollywood, która odbyła się w Los Angeles, pochwalił kreatywne i osobiste cechy kolegi z planu. „Jest nie tylko niezwykle utalentowany, ale także bardzo łatwy w obsłudze. Promieniował energią, której potrzebowaliśmy oboje. Nasi bohaterowie są dobrze zorientowani w Los Angeles, znają się na przemyśle filmowym, a ich stosunki zawodowe stopniowo zmieniają się w pokrewieństwo”, powiedział w rozmowie z E! News.

Czy będą mieli szansę ponownie zagrać razem? Niestety, Brad Pitt ujawnił w wywiadzie z GQ, że skupia się na produkcji filmowej, ponieważ... jest za stary na Hollywood. „Naprawdę wierzę, że w grze zostają młodsi mężczyźni. Nie dlatego, że nie ma ról dla starszych – po prostu czuję, że tak to się potoczy”.

W filmie zagrali też Margot Robbie, Al Pacino, Dakota Fanning i Rafał Zawierucha. Akcja filmu Pewnego razu... w Hollywood rozgrywa się w Los Angeles, w 1969 roku. DiCaprio wciela się w postać aktora Ricka Daltona, a Pitt – kaskadera Cliffa Bootha, którzy usiłują zrobić karierę filmową. Tłem tej historii jest zabójstwo Sharon Tate oraz czwórki jej przyjaciół, przez członków sekty Charlesa Mansona.

Premiera Pewnego razu... w Hollywood już 9. sierpnia! 

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na planie filmu Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino
Fot. Instagram @leonardodicaprio

Premiera filmu Once upon a time in Hollywood w Cannes 2019: Brad Pitt i Leonardo DiCaprio
Fot. Invision/Invision/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…