Daniel Craig, James Bond
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów! Kolejny agent 007 będzie kobietą?

James Bond, jakiego znamy, przechodzi na emeryturę...

Weronika Kostyra 15 lipca 2019 16:49
Daniel Craig, James Bond
Fot. Materiały prasowe

Premiera 25. części serii o agencie 007 jest zaplanowana na przyszły rok. Ponownie wcieli się w niego Daniel Craig, lecz aktor zapowiedział, że będzie to ostatni film z jego udziałem. Producenci od dawna zastanawiają się nad tym, kto go zastąpi. Decyzja nie jest łatwa i na pewno trudno będzie sprostać oczekiwaniom fanów. Do tej pory plotkowano o wielu kandydatach – mieli nim być Ryan Gosling, Idris Elba, Richard Madden, Tom Hiddleston, Tom Hardy czy Chris Hemsworth. Nikt jednak nie stawiał na to, że może być kobietą!

Lashana Lynch zostanie agentką 007?

Lashana Lynch dołączyła do obsady najnowszego filmu o Jamesie Bondzie, który zobaczymy wiosną. Według najnowszych doniesień wydarzenia w filmie mają potoczyć się w taki sposób, że Bond grany przez Daniela Craiga przejdzie na emeryturę i to Nomi, koleżanka-agentka, odziedziczy po nim numer 007, czyli licencję na zabijanie. Informację tę podał The Mail: „Craig powróci z emerytury i dowie się, że nowym 007 jest właśnie Lynch. Oczywiście będzie starał się ją uwieść. Podobno kobieta początkowo oprze się wdziękom mężczyzny”, czytamy.

Sensacyjna wiadomość wywołała konsternację pośród fanów serii. Dotąd numer 007 zawsze należał do Jamesa Bonda i nie mogli go nosić inni agenci. Poza tym 007 zawsze był mężczyzną. W rolę tę nigdy nie wcielali się też ciemnoskórzy aktorzy. Pozostaje nam jedynie czekać na potwierdzenie tej informacji. Jeśli okażą się prawdziwe, Lashana Lynch będzie pierwszą w historii agentką 007. Widzowie znają Lashanę Lynch przede wszystkim z udziału w niedawnym kinowym przeboju Kapitan Marvel, gdzie wcieliła się w Marię Rambeau, przyjaciółkę głównej bohaterki. Lynch ma na swoim koncie także udział w serialach Bulletprof oraz Still Star-Crossed.

25. film o agencie 007 nie posiada jeszcze oficjalnego tytułu. Wiadomo już jednak, że w obsadzie poza Danielem Craigiem i Ramim Malekiem zobaczymy także masę znanych i mniej znanych twarzy. Pojawią się: Ana de Armas, Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Ben Whishaw, Billy Magnussen, Naomie Harris, David Dencik, Jeffrey Wright, Lashana Lynch, Rory Kinnear i Dali Benssalah. Za reżyserię odpowiada Cary Fukunaga, który wcześniej pracował między innymi nad serialami Maniac oraz True Detective.

Nowy James Bond trafi do kin 3 kwietnia 2020 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cat’s finally outta the bag! #BOND25

Post udostępniony przez Lashana Lynch (@lashanalynch)

Lashana Lynch
Fot. Universal / BEEM/Beem/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?