serial „Beverly Hills 90210”
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Kultowy serial Beverly Hills 90210 powraca!

W kontynuacji wystąpi niemal cała oryginalna obsada...

Weronika Kostyra 28 grudnia 2018 07:52
serial „Beverly Hills 90210”
Fot. East News

Serial Beverly Hills 90210 był jednym z najpopularniejszych amerykańskich seriali dla młodzieży i prawdziwym fenomenem lat 90. Dzięki uwielbieniu fanów doczekał się aż dziesięciu sezonów, a aktorzy odgrywający główne role wyznaczali wówczas trendy na całym świecie. Wiele wskazuje na to, że niebawem kultowy serial powróci w nowej odsłownie i to z oryginalną obsadą!

Powstanie kontynuacja serialu „Beverly Hills 90210”?

Pierwszy odcinek serialu został wyemitowany 4 października 1990 roku. Głównymi bohaterami było rodzeństwo, bliźnięta Brandon i Brenda Walsh, którzy wraz z rodzicami przeprowadzili się z Minnesoty do słonecznego Beverly Hills. W pierwszy dzień szkoły, mierząc się z nieznanym, udaje im się wkupić w łaski rozpieszczonych dzieciaków, z którymi nawiązują przyjaźnie na całe życie. W kolejnych sezonach obserwowaliśmy romanse, sukcesy, porażki i problemy całej paczki znajomych. Najpierw w dotyczyły one nauki w szkole, a następnie studiów i dorosłego życia. Ostatni sezon, został wyemitowany w 2000 roku.

 

Przez dekadę serial zdobył olbrzymią popularność wyznaczał trendy na całym świecie. Zagwarantował też aktorom grające główne rolę dużą popularność. Do tej pory widzowie wspominają serial z sentymentem. Z pewnością ucieszy ich fakt, że przebojowa produkcja powraca. W nowej wersji serialu powrócić ma niemal cała oryginalna obsada. Mają znaleźć się wśród nich między innymi: Jennie Garth (Kelly Taylor), Tori Spelling (Donna Marie Martin), Jason Priestley (Brandon Walsh), Ian Ziering (Steven Sanders), Brian Austin Green (David Silver) czy Gabrielle Carteris (Andrea Zuckermann). Niestety nie dołączy do nich Shannen Doherty, która walczy z nawracającym nowotworem. Nic nie wiadomo także o udziale serialowego Dylana, czyli Luke’a Perry’ego, który gra ostatnio w młodzieżowym serialu Riverdale.

Szczegóły produkcji są jeszcze tajemnicą. Serwis deadline.com podaje jedynie, że scenariusz tworzą Mike Chessler i Chris Alberghini. Nad pozostałymi aspektami trwają jeszcze dyskusje. Też nie możecie się już doczekać? 

Fot. Pinterest

Beverly Hills 90210
Fot. MEDIUM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?