Kuba Wojewódzki, Viva! marzec 2007
Fot. Jacek Poremba
O NIM JEST GŁOŚNO

„Liczę, że powiesz nam to prosto w twarz”. Kuba Wojewódzki ostro odpowiada hejterowi!

Olga Figaszewska 7 kwietnia 2017 12:15
Kuba Wojewódzki, Viva! marzec 2007
Fot. Jacek Poremba

Kuba Wojewódzki nie stroni od ostrych uwag. Jego kontrowersyjne wypowiedzi na tematy polityki i show-biznesu odbijają się szerokim echem w mediach społecznościowych. Nie wszystkim się to podoba. Tym razem dziennikarz postanowił dać nauczkę jednemu z hejterów.

Gwiazdy coraz częściej decydują się na ujawnianie tożsamości hejterów, by w tej sposób walczyć z szerzącą  się bezkarnością. Nienawiści ze strony Internautów doświadczyli już między innymi Filip Chajzer, Krystyna Janda czy Anna Lewandowska.

Polecamy też: Wojewódzki się żeni?! Wszystkie ślubne prowokacje Kuby 

Kuba Wojewódzki walczy z hejterami

Kuba Wojewódzki opublikował na swoim Facebooku zdjęcie z Mamedem Khalidovem. Pod fotografią pojawiły się nieprzychylne komentarze. Jednak to właśnie jeden z nich wyprowadził dziennikarza z równowagi.

Prezenter nie pozostał dłużny. W odpowiedzi na hejt jednego z internautów, opublikował zdjęcie mężczyzny wraz z jego rodziną.

„Marcin R******, na zdjęciu z rodziną, podpisał nasze foto z Mamedem - "Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu". Marcinie. Prawdziwy Polaku. Zapraszam Cię jutro do Studia Transcolor na ulicę Szeligiowską 48 o godzinie 13. Liczę, że powiesz nam to prosto w twarz...W razie, Twojej nieobecności, my odwiedzimy Ciebie. Ukłony”, ostro odpowiedział Kuba Wojewódzki.

Mężczyzna zdecydował się odnieść do zarzutów Kuby Wojewódzkiego w kolejnej wypowiedzi.

„Ok, napiszę kilka zdań sprostowania/oświadczenia, żeby uciąć spekulacje dotyczące moich intencji itp. Użyłem ostrego sarkazmu, który odnosił się prześmiewczo ogólnie do relacji arabsko-żydowskich i obecnej sytuacji na świecie. Natomiast jeżeli słowo "ciapaty" uraziło Mameda, to przepraszam Mamed. Faktycznie było to chamskie. Mogłem użyć słowa "muzułmanin" zamiast slangu. Natomiast słowo "żyd" nie jest słowem obraźliwym. Dziwię się, że jako satyryk, który na co dzień wyśmiewa bardzo wielu ludzi, pan W. reaguje takim oburzeniem”, czytamy.

Fani Kuby Wojewódzkiego są podzieleni. Część z osób stanęła po stronie dziennikarza, sugerując, że zachowanie mężczyzny było niewłaściwe. Jeszcze inni stawali w jego obronie, zarzucając Kubie brak dystansu i hipokryzję.


„Ja wszystko rozumiem, stop hejterom i tak dalej, ale groźba i pokazywanie wizerunku niczego winnej rodziny? Wstyd”, dodaje jedna z internautek.

„Kuba więcej dystansu!!! Przecież ty caly czas obrażasz i poniżasz ludzi, a w tej wypowiedzi nikt cie nie obraził. Czy nazwanie kogoś zydem to obraza? Mi się ciekawsze słowa cisną na usta ”, apeluje kolejna.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki o bogactwie, konkurencji w show-biznesie i zawistnych Polakach. Ostre słowa showmana TVN

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?