Karolina Szostak, „VIVA!’’, 2016
Fot. Fot. Marlena Bielinska/MOVE
TYLKO U NAS

Karolina Szostak chce pokazać, jak szybko i skutecznie stracić 20 kilogramów. Znamy szczegóły jej książki

Damian Duda 21 grudnia 2016 20:15
Karolina Szostak, „VIVA!’’, 2016
Fot. Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ostatni rok bez wątpienia należał do Karoliny Szostak. Prezenterka sportowa schudła w bardzo krótkim czasie aż 20 kilogramów! Dziennikarka zmieniła styl życia oraz wymieniła całą garderobę. Szostak, dzięki walce o własne marzenia, stała się dla wielu kobiet synonimem sukcesu. Nie tylko dzięki osiągnięciom zawodowym, ale przede wszystkim dzięki wygranej walce o wymarzoną sylwetkę. Do gwiazd, które piszą książki, czyli m.in.: Anny Lewandowskiej, Ewy Chodakowskiej i Marioli Bojarskiej-Ferenc, dołączy niedługo Karolina Szostak. 

 

Przeczytaj też: Karolina Szostak przeszła prawdziwą metamorfozę! Jak teraz prezentuje się na czerwonym dywanie?

Poradnik Karoliny Szostak

Jak podaje nasze źródło, książka autorstwa dziennikarki zostanie wydana w formie poradnika. Na jej łamach Szostak opowie o trudnej drodze, jaką przeszła, żeby osiągnąć wymarzony cel – nienaganną sylwetkę. Znajdą się  w niej również propozycje najlepszych potraw, które gwiazda jadła w trakcie postu Dr Dąbrowskiej. Szostak nigdy nie ukrywała, że w utracie zbędnych kilogramów, ważną rolę odegrał catering, a dokładniej – dieta pudełkowa.

 

W książce Karoliny Szostak nie zabraknie porad związanych z jedną z najważniejszych dla każdej kobiety sfer życia, mowa oczywiście o garderobie. Gwiazda, która schudła 20 kilogramów, opowie czytelniczkom, jak dostosować swoją szafę w taki sposób, żeby zakryć swoje kompleksy.

Dieta Karoliny Szostak

Prezenterka sportowa zawdzięcza tę zmianę tzw. „postowi’’ Dr Dąbrowskiej, który trwa – w zależności od osoby – od czterech do sześciu tygodni. Kolejny etap, który trwa cztery tygodnie, to czas na wyjście z „postu’’ i przystosowanie się do zdrowej diety. Co najważniejsze, podkreślała to również sama zainteresowana, plan żywieniowy autorstwa Dr Dąbrowskiej to nie dieta, lecz detoks. Jego głównym celem jest oczyszczenie organizmu, a efektem ubocznym może być utrata wagi.

 

Zobacz też: Upał, basen, Karolina Szostak w kostiumie kąpielowym. Pozuje dla VIVY! Było naprawdę gorąco! WIDEO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?