Wirus, epidemia
Fot. ADOBE STOCK
ZE ŚWIATA KSIĄŻKI

Jak chronić się przed koronawirusem? Ta książka rozwiewa wszelkie wątpliwości

Porusza najczęściej zadawane pytanie i największe obawy ludzi

Konrad Szczęsny 24 marca 2020 18:18
Wirus, epidemia
Fot. ADOBE STOCK

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Odbiera nam wolność i bezpieczeństwo. W zamian daje strach o siebie i naszych bliskich oraz niepewność jutra. W zalewie przypadkowych informacji publikacja, którą wsparło swoimi autorytetami grono najpoważniejszych ekspertów medycznych, pozwala oddzielić mity od faktów, fake newsy od najważniejszych wiadomości.

Książka o koronawirusie. E-book

Co to jest COVID-19, jak go stwierdzić u siebie, gdzie szukać pomocy? Co zrobić, żeby uniknąć zakażenia, mimo fali nowych przypadków? Jak zabepieczyć siebie, bliskich, dom? Jak zadbać o zapsy jedzenia, leków, co z domowymi zwięrzętami?

Co to jest kwarantanna i czym się różni od izolacji? Czy koronawirus może uszkodzić płód? Jak podczas pandemii dbać o seniorów, osoby z obniżoną odpornością, matki z niemowlętami?

Profesor Włodzimierz Gut, wirusolog, doradca Głównego Inspektora Sanitarnego, profesor Bolesław Samoliński, alergolog, otolaryngolog, specjalista zdrowia publicznego, doktor habilitowany nauk medycznych Mariusz Gujski, psychiatra, specjalista zdrowia publicznego, doktor nauk farmaceutycznych Leszek Borkowski, doktor nauk medycznych Katarzyna Skórzewska, specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista endokrynologii, doktor habilitowany nauk medycznych Ernest Kuchar, specjalista chorób zakaźnych, pediatra, lekarz sportowy i medycyny podróży, Anna Wesołowska, lekarz stomatolog oraz Iza Czajka, fizjolog żywienia autorka poradników o zdrowym stylu życia to specjaliści, którzy wypowiadają się w e-booku Koronawirus – jak przeżyć pandemię? Publikację wspiera Główny Inspektorat Sanitarny.

Książka „Koronawirus – jak przeżyć pandemię?” dostępna do kupienia pod tym adresem.

Autor: Barbara Mietkowska

Wydanictwo Edipresse

Premiera: 21.03.2020

Forma - e-book

Cena: 14.90 pln  

Koronawirus, książka, wirus
Fot. Materiały prasowe

W Polsce koronawirusem zakażonych jest już blisko 800 osób:

Koronawirus
Fot. Adobe Stock

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!