premiera książki
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki
PREMIERA KSIĄŻKI

Jak je przeżyć i nie zwariować? Dorota Szelągowska zdradza trzy sposoby na udane święta!

Olga Figaszewska 13 grudnia 2016 07:45
premiera książki
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki

9 listopada na rynku pojawiła się najnowsza publikacja Doroty Szelągowskiej „Dorota was urządzi na Święta”.


Święta to ten czas, kiedy staramy się odmienić wygląd całego naszego domu. Dorota Szelągowska, gwiazda TVN zabierze nas w bajkowy klimat Bożego Narodzenia. Zawsze zaskakuje nas wyjątkowymi metamorfozami, potrafi zrobić coś z niczego. Podpowiada na co powinniśmy zwrócić uwagę przy kompletnej zmianie wystroju naszego domu w zależności od pory roku, humoru czy nastroju. Autorka zarekomenduje triki, które pozwolą nam stworzyć niezwykłą świąteczną atmosferę naszego domowego ogniska przy zminimalizowaniu wszystkich kosztów.

 

Polecamy też: To ona przecierała szlaki Chodakowskiej i Lewandowskiej. Mariola Bojarska-Ferenc powraca z nową książką

 

Jak przeżyć Święta i nie zwariować

 

Z końcem listopada i początkiem grudnia, rozpoczyna się gorący przedświąteczny okres. A wraz z nim pojawiają się dylematy, dotyczące idealnego wystroju domu, organizacji przyjęć świątecznych, dekoracji, potraw i prezentów. „Dorota was urządzi na święta” stanowi pełen inspiracji przewodnik po świętach Bożego Narodzenia. Kreatywnie, pięknie, tanio – tak urządzi nas Dorota na Gwiazdkę.
 
Chciałabym, żeby ta książka pomogła Wam przetrwać przygotowania świąteczne i nie zwariować. Pamiętajcie, ten czas nie musi być perfekcyjny, ważne, żebyście znaleźli przestrzeń na celebrację. Prawdziwą, w gronie rodziny i przyjaciół. Budowanie świątecznej atmosfery to nie tylko dekoracje, zapachy i podarunki. To też Wasza radość. Czy można to wszystko połączyć? Mam nadzieję, że tak”
– czytamy we wstępie.

 

premiera książki
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki

Najnowsza książka Doroty Szelągowskiej „Dorota was urządzi na Święta”

 

Dorota Szelągowska namawia nas do porzucenia wszelkiej perfekcyjności w planowaniu uroczystości. W końcu Święta są po to by je celebrować. Książka podpowiada jak wszystkie czynności rozłożyć w czasie i ułożyć własny plan świątecznych przygotowań. Ma on pomóc w systematycznym rozłożeniu prac. W książce nie mogło również zabraknąć przepisów na świąteczne dania, pomysły na spersonalizowane prezenty czy własnoręcznie przygotowane ozdoby. Całość Dorota Szelągowska zilustrowała barwnymi zdjęciami.

 

„Wprowadzajmy zmiany, inspirujmy się porami roku. Szukajmy nowych pomysłów na wspólne pieczenie, nakrywanie stołu, robótki ręczne. Najlepiej takich, które możemy robić wspólnie z rodziną. Bo najważniejsze w Świętach jest to, że w końcu znajdujemy czas, by być razem. Skupić na czymś innym niż codzienne obowiązki. I tego Wam właśnie życzę – mnóstwa inspiracji i jak najwięcej czasu wśród bliskich” - dodaje autorka.

 

Zobacz też: Widzowie mogą być zszokowani! Beata Tadla napisała książkę o tym „jak się robi telewizję”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.