Książka „Make Photography Easier” autorstwa Kasi Tusk ukaże się we wrześniu 2017
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Kasia Tusk wydaje nową książkę! Tym razem o fotografii. Czego się z niej dowiemy?

Barbara Łubko 3 sierpnia 2017 12:00
Książka „Make Photography Easier” autorstwa Kasi Tusk ukaże się we wrześniu 2017
Fot. mat. prasowe

Modowa blogerka, która unika rozgłosu i rzadko pojawia się na eventach? Kasia Tusk, twórczyni bloga MakeLifeEasier.pl od lat udowadnia, że można prowadzić bloga, jednocześnie zachowując swoją prywatność. Blog powstał w 2011 roku i nieprzerwanie cieszy się popularnością. Dziś MakeLifeEasier.pl ma 186 000 followersów na Instagramie i 140 000 fanów na Facebooku. W 2015 roku Tusk wydała swoją pierwszą książkę „Elementarz stylu”, która w błyskawicznym tempie stała się bestsellerem. Teraz przyszedł czas na kolejną książkę. „Make Photography Easier” ma być przewodnikiem dla fanów fotografii.

Fotografując od lat nauczyłam się – na własnych porażkach i sukcesach – że każdy, niezależnie od jakości sprzętu, może robić dobre zdjęcia i samemu ładnie na nich wyglądać. W ciągu siedmiu lat prowadzenia bloga nacisnęłam spust migawki ponad pół miliona (!) razy, co pozwoliło mi zrozumieć, na czym polega tajemnica dobrej fotografii. "Zrozumieć" nie znaczy "w pełni odkryć". Nie ma jednej uniwersalnej i niezawodnej recepty na dobre zdjęcie. Gdyby była, od dawna wszyscy robiliby wyłącznie doskonałe fotografie. Każda z Was może jednak robić zdjęcia wyraźnie lepsze – i to bez wielkiego nakładu pracy i pieniędzy - wyjaśnia Kasia na swoim blogu MakeLifeEasier.pl

Zobacz także: Czy książki napisanie przez blogerki to bestsellery?

Kasia Tusk napisała drugą książkę „Make Photography Easier”
Fot. mat. prasowe

„Make Photography Easier” w sprzedaży

Książka dopiero pojawiła się w przedsprzedaży (dostępna będzie od 27 września 2017 roku), a już wspięła się na pierwsze miejsce bestsellerów Empik.com! Książka w przedsprzedaży kosztuje 28,89 zł, a jej regularna cena to 34,90 zł.
 

Zobacz także: RAPORT Z WYBIEGÓW - trendy na sezon jesień/zima 2017/18

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.