ZE ŚWIATA FILMU

Nowa wersja kultowego Króla lwa już wkrótce w kinach

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 23 listopada 2018 11:34

Zwiastun nowego filmu Walta Disneya wywołał w sieci prawdziwą sensację, jest to nowa wersja kultowej animacji Król lew z 1994 roku. Kto z nas nie płakał, kiedy umierał Mufasa, nie śmiał się z żartów Timona i Pumby czy nie kibicował Simbie? Nowy film mocno bazuje na oryginale – odzwierciedla te samy sceny i kadry, na których wychowuje się już kolejne pokolenie i będą wychowywać następne.

Reżyserem został Jon Favreau, twórca nowej Księgi Dżungli. W oryginalnej wersji postaciom głosu użyczają same gwiazdy, między innymi Beyonce.

Król lew trafi do kin 19 lipca 2019 roku. Już nie możemy się doczekać! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.