ZE ŚWIATA FILMU

Nowa wersja kultowego Króla lwa już wkrótce w kinach

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 23 listopada 2018 11:34

Zwiastun nowego filmu Walta Disneya wywołał w sieci prawdziwą sensację, jest to nowa wersja kultowej animacji Król lew z 1994 roku. Kto z nas nie płakał, kiedy umierał Mufasa, nie śmiał się z żartów Timona i Pumby czy nie kibicował Simbie? Nowy film mocno bazuje na oryginale – odzwierciedla te samy sceny i kadry, na których wychowuje się już kolejne pokolenie i będą wychowywać następne.

Reżyserem został Jon Favreau, twórca nowej Księgi Dżungli. W oryginalnej wersji postaciom głosu użyczają same gwiazdy, między innymi Beyonce.

Król lew trafi do kin 19 lipca 2019 roku. Już nie możemy się doczekać! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.