Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO
KULTURA

Blanka Lipińska wydała trzecią część erotycznej historii, która podbiła serca czytelniczek!

„Kolejne 365 dni” kończy trylogię...

Artykuł sponsorowany 7 czerwca 2019 07:20
Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO

Blanka Lipińska z impetem wdarła się do polskiej popkultury, robiąc to o czym marzy każdy debiutujący pisarz – bijąc kolejne rekordy sprzedażowe. Jej pierwsza powieść 365 dni została okrzyknięta najgłośniejszym debiutem 2018 roku. Do tej pory sprzedała ponad pół miliona książek sagi o Laurze i Massimo. Ale jeśli komuś wydawało się, że to koniec sukcesów niestereotypowej pisarki to mocno się pomylił. Za jej aktualną powieścią Kolejne 365 dni stoi nowe wydawnictwo (Wydawnictwo Agora). Natomiast równolegle z premierą trzeciej sagi toczą się prace związane z ekranizacją bestsellerów Blanki Lipińskiej.

Książki Blanki Lipińskiej to wydawniczy fenomen

Jak sama autorka stwierdza w jednym z wywiadów: „Niektórzy mówią, że Blanka Lipińska to fenomen. Podoba mi się to określenie. Czy to jest brak skromności z mojej strony? Może, ale czy muszę być skromna, skoro pękam z dumy z powodu tego, co zrobiłam w rok? Nie wygrałam niczego na loterii, to nie szczęście wariata sprawiło, że jestem teraz tu, gdzie jestem. To moja ciężka praca, determinacja, wiara w siebie i intuicja do ludzi, którzy pomogli mi zbudować moje marzenie”.

Kolejne 365 dni jest już w księgarniach, ale jeszcze przed premierą, w ciągu pierwszych 24 godzin przedsprzedaży sprzedano ponad 12 tysięcy egzemplarzy! W szczytowym momencie czytelnicy kupowali ponad 40 książek na minutę! Lipińska rozbiła bank - takiego otwarcia polski rynek wydawniczy jeszcze nie widział. Od tego dnia, książka nie schodzi z pierwszego miejsca listy najlepiej sprzedających się tytułów w kraju.

O czym jest powieść erotyczna „Kolejne 365 dni”?

Blanka Lipińska wie, jak swoimi powieściami zostawić czytelnika w niedosycie i rozpalić ciekawość. Pod koniec drugiej części (Ten dzień) Laura zostaje postrzelona. Jej mąż musi podjąć trudna decyzję, czyje życie ocalić – ukochanej czy ich nienarodzonego dziecka. Massimo nie wyobraża sobie życia bez Laury, z drugiej strony jego wielkim marzeniem było posiadanie syna… Miliony myśli kłębią się w jego głowie. Jakiego dokona wyboru? Czyje 365 dni będą śledzić czytelnicy w trzeciej części sagi?

Fabuła Kolejnych 365 dni do momentu premiery była owina tajemnicą. Zarówno autorka, jak i Wydawnictwo Agora, postanowiły nie psuć odbiorcom przyjemności. Jednak wspólnie mogą zapewnić, że Kolejne 365 dni będzie niczym przejażdżka na rollercosterze.

Fot. mat. pras.

365 dni_Ten dzień_Blanka Lipińska
Fot. mat. pras.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?