O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się? Wszystko wskazuje na to, że...

Olga Figaszewska 15 maja 2017 19:00

Związek Kim KardashianKanye’go Westa wkrótce się rozpadnie? Najnowsze doniesienia nie pozostawiają cienia wątpliwości.

Zobacz też: Kim i Kanye planują rozwód i znikają z mediów. To tylko marketing czy medialny kryzys?

Koniec miłości Kim i Westa?

Ich związek od samego początku jest na językach całego świata, a każdy krok Kim i Westa śledzą fani i media. Są najpotężniejszą parą show-biznesu i nikt tak jak oni, nie potrafi wzbudzać tylu kontrowersji. Od wielu miesięcy w mediach pojawiają się informacje, dotyczące kryzysu związku Kim Kardashian i Kanye'go Westa. Nikt nie wierzy w prawdziwość uczucia, jakie miałoby ich połączyć. W małżeństwie dochodowej pary show-biznesu od pewnego czasu nic się nie układa.  Ostatnie miesiące nie były dla nich łaskawe. Wszystko rozpoczęło się od kradzieży w Paryżu. Następnie na rapera spadła lawina hejtu. Na jednym z koncertów udzielił swojego poparcia Donaldowi Trumpowi. W końcu, okazało się, że muzyk zbyt często sięgał po silne środki psychotropowe i wymaga terapii. Wszystkie te czynniki, plus nasilające się problemy finansowe i osobiste, przyczyniły się do załamania nerwowego Westa. To był trudny czas, również dla samej Kim Kardashian. Czuwała przy ukochanym po jego wyjściu ze szpitala. Rodzina zaplanowała wynajęcie specjalisty, który będzie pomagał raperowi wracać do zdrowia z dala od medialnego szumu w domowym zaciszu.

Polecamy też: Kanye West trafił do szpitala na obserwację psychiatryczną. Co się stało? Czyżby załamanie nerwowe?

Rozwód wisi w powietrzu

 

Plotki nasiliły się po tym, jak raper trafił z załamaniem nerwowym do szpitala, a Kim przybyła na galę MET sama. Znajomi gwiazdy uważają, że ta czuje się uwięziona w małżeństwie, po ponad dwóch latach związku zamierza rozwieść się z mężem i zawalczyć o pełne prawo do opieki nad dziećmi. Podobno już zbiera dowody, które umożliwią jej podjęcie odpowiednich kroków.


„Ostatni rok był dla Kim piekłem. Zrozumiała, że życie jest za krótkie. Ona chce żyć w swojej bajce i wie, że to niemożliwe u boku Kanye”, zdradził w rozmowie z „In Touch” znajomy pary.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom "Radar Online", West wyprowadził się z domu. Podobno powodem są pracę nad tworzeniem nowego krążka. Nikt z rodziny Kardashianów nie skomentował tych plotek. Kim Kardashian, jak przestała publikować w mediach społecznościowych rodzinne fotografie. Zdaniem informatorów, celebrytka za wszelką cenę stara się ukryć prawdę o rozpadzie małżeństwa. 

Czy w zagranicznym show-biznesie szykuje się kolejny medialny rozwód na miarę Brangeliny?

Polecamy też: Kryzys w związku Kim Kardashian i Kanye'a Westa? Wszystko na to wskazuje! Poznajcie historię ich miłości

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.