Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Film 365 dni: Już wiadomo, kogo zobaczymy w roli Laury!

Zdjęcia do ekranizacji „polskiego Greya” już ruszyły

Weronika Kostyra 2 września 2019 16:51
Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Prace na planie filmu 365 dni już ruszyły. Ekranizacja bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej budzi bardzo duże emocje. Fani nie mogą się doczekać tego, jak historia Laury i Massima będzie wyglądała na dużym ekranie. Blanka Lipińska zadbała o to, by produkcję otaczała aura tajemnicy. Oficjalnie nie podano żadnych informacji dotyczących obsady, jednak pojawiło się już dużo domysłów. Niedawno światło dzienne ujrzała tożsamość przystojnego Włocha, który ma wcielić się w Massima. Teraz wiadomo, która polska aktorka zagra Laurę!

Kto zagra Laurę w filmie „365 dni”?

Trzy książki Blanki Lipińskiej osiągnęły nieprawdopodobny sukces. Każdy kolejny tom – 365 dni, Ten dzień oraz Kolejne 365 dni – stawał się bestsellerem jeszcze przed oficjalną premierą. Czytelnicy pokochali historię, którą od początku porównuje się to Pięćdziesięciu twarzy Greya. Nikogo nie zaskoczył fakt, że natychmiast ruszyły prace nad filmem. Premiera pierwszej części ma odbyć się już w najbliższe walentynki.

Pisarce zależy na tym, by film był dla fanów zaskoczeniem, dlatego nie wyjawia zbyt wielu szczegółów dotyczących produkcji. Super Express zdradził jednak niedawno, że postać Massima prawdopodobnie zagra włoski aktor Michele Morrone, który zajął drugie miejsce we włoskiej edycji Tańca z gwiazdami.

Z kolei według doniesień serwisu Plotek.pl w roli Laury być może zobaczymy Joannę Opozdę, znaną z wielu serialowych ról. Głównym dowodem miały być Instatory Blanki Lipińskiej, na których pojawiła się Joanna Opozda. Fani byli przekonani, że to nie jest przypadek… Ani aktorka, ani Blanka Lipińska nie odniosły się do tych doniesień. Głos zabrała jedynie menadżerka pisarki. „Nie zaprzeczam, nie potwierdzam”, odpowiedziała zapytana o obsadę przez serwis Plotek.pl.

Na razie pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne potwierdzenie plotek. Czy Joanna Opozda pasuje do roli Laury? 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.