Fot. instagram.com
O tym się mówi

Joanna Jędrzejczyk zdradziła nam sekret dobrej zabawy. Jak spędza czas w towarzystwie sióstr?

Tym razem zmierzyła się nie na ringu, ale przy planszy do Scrabble. Jak mistrzyni dała sobie radę z grą w słówka?

Katarzyna Piątkowska 15 maja 2020 05:53
Fot. instagram.com

Czy zabawa jest wyłącznie domeną dzieci? Jeden ze światowych producentów zabawek obala ten mit w najnowszym spocie, który w całości został nakręcony w warunkach domowych. Jedną z bohaterek jest Joanna Jędrzejczyk, która ze swoimi dwiema siostrami udowodnia, że można bawić się bez końca, niezależnie od miejsca i okoliczności.

 

Joanna Jędrzejczyk fanką gier

 

Gry planszowe i karciane są ulubioną rozrywką Asi, która otwarcie to przyznaje i nie ukrywa, że każdej domowej rozgrywce towarzyszą emocje. Oczywiście nie takie jak na ringu, ale jednak jest to walka o zwycięstwo. Krew, pot i łzy? Jeżeli łzy to ze śmiechu, o dwóch pozostałych nie ma mowy!

 

Joanna Jędrzejczyk o Scrabble

 

Asia w bardzo optymistycznym tonie skomentowała swój udział w projekcie:

Jak wiecie uwielbiam aktywność. A to, że mamy teraz różne ograniczenia, nie oznacza, że nie możemy dobrze się bawić. Bo to ludzie tworzą miejsca i bliskość ludzi to dobra zabawa. Często gram w Scrabble, w UNO, angażuję do tego moje Siostry, mojego Siostrzeńca czy Rodziców. To nie tylko dobra zabawa, ale również praca dla główki. Czasami też dla mięśni, bo trzeba się nabiegać albo nagimnastykować.

 

Asia Jędrzejczyk szybko i definitywnie rozprawiła się ze stwierdzeniem, jakoby zabawa była tylko dla dzieci, udowadniając jednocześnie, że może ona trwać w najlepsze w każdym warunkach!

Joanna Jędrzejczyk z siostrami
Fot. materiały prasowe

Joanna Jędrzejczyk z siostrami
Fot. materiały prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.