Joanna Brodzik, VIVA!
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Kultowy serial powraca na ekrany! Czy Joanna Brodzik zrezygnuje z grania w „Miłości nad rozlewiskiem”?

Olga Figaszewska 16 marca 2017 11:35
Joanna Brodzik, VIVA!
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Joanna Brodzik znów zagra w kultowym serialu? Plotki głoszą, że na ekrany powróci serial „Miłość nad rozlewiskiem”. Czy to prawda?

 

Zobacz też: O życiowych priorytetach, rodzinie i dystansie do siebie samej. Joanna Brodzik kończy 44 lata

 

Bestsellerowa saga, stworzona przez Małgorzatę Kalicińską zniknęła z anteny TVP1 w 2015 rok. Opowieść o życiu i miłości trzech pokoleń, spotkała się z entuzjazmem telewidzów i okazał się hitem telewizji publicznej. Po dwóch latach, istnieje szansa, że trzecia część obyczajowego serialu znów pojawi się na ekranie.

„Miłość nad rozlewiskiem” powraca

Jak donosi informator "Dobrego Tygodnia", szefostwo Telewizji Polskiej dało zielone światło na  wznowienie produkcji hitowego serialu. Małgorzata Kalicińska została poproszona o napisanie kontynuacji scenariusza do kolejnej części. Wrócą wszyscy główni bohaterowie sagi. Joasia jest szczęśliwa. Tym bardziej, że ona, jako główna bohaterka zarobi sporo pieniędzy. Około 150 tysięcy złotych za sezon. Wiejskie domy na Mazurach są tanie. Joasia będzie mogła tam zamieszkać razem z dziećmi i ukochanym, który zaopiekuje się chłopcami, kiedy ona będzie na planie. Dzięki temu, że Joasia pojedzie do pracy, cała rodzina spędzi razem wakacje, dowiadujemy się z tygodnika.

 

W rozmowie z viva.pl, Joanna Brodzik poinformowała, że nie jest upoważniona do udzielania informacji na temat jakichkolwiek planów produkcyjnych seriali, w których grała do tej pory.

 

Joanna Brodzik wcieliła się w ponad 30 ról. Sympatię widzów pozyskała przede wszystkim rolą zakręconej, zwariowanej i nieprzewidywalnej Kasi, w kultowym serialu TVN - „Kasia i Tomek”. Fani pokochali ją za  żartobliwy dystans do siebie samej. Aktorka na pewien czas zniknęła z show-biznesu. W tym czasie poświęcała się rodzinie, wychowywała synów i cały czas pracowała na deskach Teatru Capitol. Powróciła po latach, by zagrać w nowym serialu TVN „Nie rób scen”.
 

Polecamy też: Te okładki to kwintesencja kobiecości! Wiecie, ile najwięcej gwiazd razem było na okładce VIVY?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?