Jamie Foxx, 2020 rok
Fot. Tommaso Boddi/WireImage
O TYM SIĘ MÓWI

Jamie Foxx walczy o życie. Najbliżsi proszą o modlitwę. „Przychodzę do was, pokornie prosząc o uzdrowienie"

„Potrzebujemy cię z powrotem, bracie", pisze przyjaciel akotra

Karol Sowa 4 maja 2023 09:56
Jamie Foxx, 2020 rok
Fot. Tommaso Boddi/WireImage

Prawie miesiąc temu zagraniczne portale informowały, że Jamie Foxx miał wypadek na planie filmu — Black in Action. Artysta wystąpił tam między innymi z Glenn Close czy Cameron Diaz. Niestety podczas nagrywania jednej ze scen doszło do poważnego wypadku. Ulubieniec publiczności został ranny, a następnie przewieziono go do szpitala. I choć do zdarzenia doszło prawie miesiąc temu, stan zdrowia Jamie Foxxa wciąż niepokoi. 

Jamie Foxx walczy o życie

Jamie Foxx wciąż przebywa w szpitalu, a jego wyniki badań nie uspokajają. Zagraniczne media dodają, że najprawdopodobniej doszło do komplikacji medycznych. Rodzina prosi jednak, aby uszanować ich prywatność. „Chcielibyśmy podzielić się tym, że mój ojciec, Jamie Foxx, wczoraj doświadczył komplikacji medycznych. Na szczęście dzięki szybkiej akcji i troskliwej opiece znajduje się już na prostej drodze do wyzdrowienia", napisała córka aktora — Corinne Foxx. 

Następnie głos zabrał jego przyjaciel — Charles Alston, który w poruszających słowach zwrócił się do fanów Jamie Foxxa. „Potrzebuję was wszystkich, abyście nieustannie wspierali naszego ukochanego brata Jamiego Foxxa, którego wszyscy kochamy i troszczymy się o niego w naszych sercach, umysłach i modlitwach! Potrzebujemy cię z powrotem, bracie", napisał w mediach społecznościowych.

Słynny producent filmowy zamieścił w sieci również własną modlitwę. „Przychodzę do was, pokornie prosząc o uzdrowienie i przywrócenie naszego brata Jamiego Foxxa silniejszego i lepszego niż wcześniej! Nie wstydzę się prosić, błagając i błagając o twoje miłosierne uzdrawiające moce nad naszym bratem teraz, w twoim czasie, nie naszym, za cud. Z góry ci dziękuję, twój łaskawy pokorny sługa", czytamy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Koterski: „Narkotyki i alkohol zabrały mi tyle lat życia, tyle krzywd wyrządziły...”

Jamie Foxx, 2014 rok

Jamie Foxx, 2014 rok
Fot. Jason Kempin/Getty Images for LACMA

Rodzina i przyjaciele proszą o modlitwę w intencji Jamie Foxxa

Post Charlesa Alstona zelektryzował niemal wszystkich fanów artysty. Dlaczego? Ponieważ jeszcze niedawno piosenkarz Nick Cannon zapewniał, że aktor powoli dochodzi do siebie. Podobnego stanowiska był Martin Lawrance. „Słyszałem, że radzi sobie lepiej… Modlę się za niego każdej nocy i życzę mu wszystkiego najlepszego. Jest jednym z najlepszych, jakich mamy w Hollywood. Nie tylko jednym z najlepszych artystów, ale także dobrym człowiekiem", czytaliśmy w magazynie „Extra".

Czyżby stan zdrowia Jamie Foxxa nagle się pogorszył? Nie pozostaje nam nic innego, jak czekanie na kolejne informacje. Mamy nadzieję, że ulubieniec publiczności niebawem wyzdrowieje. 

CZYTAJ TEŻ: „Zawsze szedł pod prąd. Przyjaźnimy się”. Paweł Deląg szczerze o relacji ze starszym synem

Jamie Foxx, 2021 rok

Jamie Foxx, 2021 rok
Fot. Emma McIntyre/Getty Images

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?