The Crown mn
Fot. Colin McPherson/Sygma via Getty Images
Kultura

Jak wyglądają aktorzy grający Kate Middleton i księcia Williama? Są pierwsze zdjęcia z planu! 

Czy są podobni do członków rodziny królewskiej, których grają? 

Aleksandra Trendak 20 marca 2023 13:30
The Crown mn
Fot. Colin McPherson/Sygma via Getty Images

Aktualnie trwają prace na szóstym sezonem kultowego serialu “The Crown”, który opowiada historię brytyjskiej rodziny królewskiej. Najnowsze zdjęcia z planu potwierdzają plotki, że w najnowszej części serialu zobaczymy postacie księcia Harry’ego i Williama. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć ich nastoletnie czasy oraz jak wchodzili w dorosłość. Czy aktorzy wcielający się w młodych arystokratów są podobni do pierwowzorów? Kto wciela się w młodego księcia Williama i Kate Middleton? Co zobaczymy w najnowszym sezonie “The Crown”? 

ZOBACZ TEŻ: Historia Windsorów w budzącym emocje serialu. Na czym polega fenomen „The Crown”?

The Crown
Fot. Jeff J Mitchell/Getty Images

Aktorzy na planie nowego sezonu “The Crown” 

W agencjach fotograficznych pojawiły się niedawno zdjęcia z planu najnowszego sezonu “The Crown”, gdzie możemy zobaczyć wcielających się w księcia Williama - Eda McVey oraz Rufusa Kampa. Pierwszy aktor odwzorowuje arystokratę z jego studenckich czasów, między innymi z 2001 roku, kiedy ówczesny książę Karol pojechał wraz z synem na Uniwersytet St. Andrew’s, żeby zobaczyć, gdzie przyszły następca tronu będzie studiował. Kim jest jednak młody aktor? Rola w serialu “The Crown” jest jego pierwszym dużym angażem, co opisuje w swoim poście na Instagramie: 

Ahhhhh, wielka wiadomość jest teraz dostępna!!! Nie mogę się doczekać, aby otrzymać możliwość zagrania księcia Williama w #thecrown w serii 6!!! Wraz z niesamowitym @megkbellamy nie mogę się doczekać, aby nauczyć się wszystkiego, co mogę! 

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej oraz serialu uważają, że casting na młodego księcia Williama wypadł perfekcyjnie! Szczególnie, że u jego boku zobaczymy nie tylko Eda McVaya (książę Karol), ale także Meg Bellamy, która wciela się w Kate Middleton. Wszystko wskazuje na to, że twórcy zaprezentują początki miłosnej relacji najsławniejszej pary arystokratów w historii!  

The Crown
Fot. Jeff J Mitchell/Getty Images
The Crown
Fot. Jeff J Mitchell/Getty Images

Najnowszy i prawdopodobnie ostatni sezon serialu “The Crown” zapowiada się bardzo obiecująco. Początkowo serial miał skończyć się na piątym sezonie, ale twórcy doszli do wniosku, że bardzo ciężko będzie zawrzeć wszystkie burzliwe wydarzenia, które miały miejsce w latach 90-tych i na początku dwutysięcznych, zawrzeć w jednym sezonie.  

Stało się jasne, że aby oddać sprawiedliwość bogactwu i złożoność tej historii, powinniśmy wrócić do pierwotnego planu i zrobić sześć sezonów. 

Przyznał scenarzysta Peter Morgan w jednym z wywiadów. 

The Crown
Fot. Andrew Milligan/PA Images via Getty Images
The Crown
Fot. Colin McPherson/Sygma via Getty Images

Ostatni sezon serialu “The Crown” będzie niezwykłym widowiskiem, gdyż obejmie jedne z najważniejszych i najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Możemy być pewni, że na ekranie zobaczymy ostatnie miesiące z życia Diany, ale także początki nowego millenium, czyli studenckie czasy Williama i Kate, a także śmierć siostry Elżbiety II, księżniczki Małgorzaty. Jak myślicie, jakie jeszcze wydarzenia pokaże szósty sezon serialu “The Crown”?  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.