Ałła Pugaczowa 2011, jak wygląda dziś
Fot. East News
NIEZWYKŁE HISTORIE

Tak prezentowała się Ałła Pugaczowa 10 lat temu. Trudno uwierzyć, że dziś obchodzi 72. urodziny!

Co jest sekretem doskonałego wyglądu piosenkarki?

Rafał Kowalski 15 kwietnia 2021 10:35
Ałła Pugaczowa 2011, jak wygląda dziś
Fot. East News

Rok 1975, festiwal Złoty Orfeusz, na scenie 26-letnia Ałła Pugaczowa odbiera nagrodę Grand Prix za wykonanie utworu Arlekino. To wydarzenie otworzyło Rosjance drogę do kariery, o jakiej chyba sama nie śniła. Chwilę później piosenkarka wydaje pierwszą płytę, a ta staje się wielkim hitem. Sława Ałły dociera także poza granicę ZSRR, ale to właśnie w Rosji do dziś uważana jest za największą gwiazdę w kraju. Dziś artystka świętuje 72. urodziny. Jak wygląda? Możecie być zaskoczeni.

Ałła Pugaczowa, 1980

Ałła Pugaczowa 1980
Fot. INPLUS/East News

Ałła Pugaczowa - mąż, dzieci

Gwiazda nie tylko doskonale wygląda, ale też doskonale się czuje. Artystka wciąż jest uwielbiana przez publiczność, chociaż bardzo rzadko występuje. Tworzy projekty modowe, a prywatnie jest szczęśliwą żoną swojego piątego męża – o 27 lat młodszego aktora i wokalisty Maksima Gałkina. Para doczekała się w 2013 roku bliźniąt, które urodziła surogatka. Poza Lizą i Harrym, Ałła jest też mamą 50-letniej córki Kristiny.

ZOBACZ: Wielką karierę przyćmiły osobiste tragedie... Jak wygląda dziś życie Barbary Brylskiej?

Na zdjęciach Ałła Pugaczowa z dziećmi i mężem

Ałła Pugaczowa w 2021 roku – zdjęcia. Sekret młodego wyglądu

Koncerty na krańcach świata – w USA, Indiach, Izraelu, sprzedaż 250 milionów płyt i jeszcze więcej fanów na całym globie. Trudno nie zazdrościć Ałle Pugaczowej tak wielkiego sukcesu. Okazuje się jednak, że mimo mijającego czasu rosyjska wokalistka może też zawstydzić niejedną młodszą koleżankę z branży swoim... wyglądem!

Piosenkarka zdecydowanie nie wygląda na swoje lata. Ałła Pugaczowa nie ukrywa, że jej idealnie gładka skóra i młodzieńczy wygląd to zasługa zdrowego stylu życia i pomocy lekarzy medycyny estetycznej. Wśród zabiegów, którym poddała się gwiazda, jest choćby odmładzanie komórek i liczne operacje plastyczne.

Poznalibyście rosyjską artystkę na najnowszych fotografiach? Wszystkie poniższe pochodzą z jej oficjalnego Instagrama, który gwiazda osobiście prowadzi. 

Ałła Pugaczowa, 2016

Ałła Pugaczowa 2016
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.