Ałła Pugaczowa 2011, jak wygląda dziś
Fot. East News
NIEZWYKŁE HISTORIE

Tak prezentowała się Ałła Pugaczowa 10 lat temu. Trudno uwierzyć, że w tym roku skończyła 72 lata!

Co jest sekretem doskonałego wyglądu piosenkarki?

Rafał Kowalski 12 listopada 2021 19:36
Ałła Pugaczowa 2011, jak wygląda dziś
Fot. East News

Rok 1975, festiwal Złoty Orfeusz, na scenie 26-letnia Ałła Pugaczowa odbiera nagrodę Grand Prix za wykonanie utworu Arlekino. To wydarzenie otworzyło Rosjance drogę do kariery, o jakiej chyba sama nie śniła. Chwilę później piosenkarka wydaje pierwszą płytę, a ta staje się wielkim hitem. Sława Ałły dociera także poza granicę ZSRR, ale to właśnie w Rosji do dziś uważana jest za największą gwiazdę w kraju. W kwietniu artystka świętowała 72. urodziny. Jak wygląda? Możecie być zaskoczeni.

Ałła Pugaczowa, 1980

Ałła Pugaczowa 1980
Fot. INPLUS/East News

Ałła Pugaczowa - mąż, dzieci

Gwiazda nie tylko doskonale wygląda, ale też doskonale się czuje. Artystka wciąż jest uwielbiana przez publiczność, chociaż bardzo rzadko występuje. Tworzy projekty modowe, a prywatnie jest szczęśliwą żoną swojego piątego męża – o 27 lat młodszego aktora i wokalisty Maksima Gałkina. Para doczekała się w 2013 roku bliźniąt, które urodziła surogatka. Poza Lizą i Harrym, Ałła jest też mamą 50-letniej córki Kristiny.

ZOBACZ: Wielką karierę przyćmiły osobiste tragedie... Jak wygląda dziś życie Barbary Brylskiej?

Na zdjęciach Ałła Pugaczowa z dziećmi i mężem

Ałła Pugaczowa w 2021 roku – zdjęcia. Sekret młodego wyglądu

Koncerty na krańcach świata – w USA, Indiach, Izraelu, sprzedaż 250 milionów płyt i jeszcze więcej fanów na całym globie. Trudno nie zazdrościć Ałle Pugaczowej tak wielkiego sukcesu. Okazuje się jednak, że mimo mijającego czasu rosyjska wokalistka może też zawstydzić niejedną młodszą koleżankę z branży swoim... wyglądem!

Piosenkarka zdecydowanie nie wygląda na swoje lata. Ałła Pugaczowa nie ukrywa, że jej idealnie gładka skóra i młodzieńczy wygląd to zasługa zdrowego stylu życia i pomocy lekarzy medycyny estetycznej. Wśród zabiegów, którym poddała się gwiazda, jest choćby odmładzanie komórek i liczne operacje plastyczne.

Poznalibyście rosyjską artystkę na najnowszych fotografiach? Wszystkie poniższe pochodzą z jej oficjalnego Instagrama, który gwiazda osobiście prowadzi. 

Ałła Pugaczowa, 2016

Ałła Pugaczowa 2016
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.