Ivanka Trump dom w Waszyngtonie
Fot. East News, Getty Images
DOMY GWIAZD

Sąsiedzi Ivanki Trump mają jej dość. Czym podpadła im córka prezydenta USA?

Weronika Bruździak-Gębura 1 kwietnia 2017 14:00
Ivanka Trump dom w Waszyngtonie
Fot. East News, Getty Images

W styczniu Ivanka Trump zamieszkała w Waszyngtonie w rezydencji wartej 5 milionów dolarów. 35-latka grabi sobie jednak u sąsiadów, którzy mają dość przedłużającego się remontu i wszędobylskiej ochrony.

Sąsiedzi mają dość Ivanki Trump

„Gdy to zobaczyłam, zaczęłam krzyczeć. Mieliśmy miłą, spokojną społeczność, nagle zostaliśmy pozbawieni prywatności. Wszędzie stoją SUV-y i kręcą się paparazzi. To jakiś obłęd”, powiedziała dziennikarzom jedna z sąsiadek Ivanki Trump. Okoliczni mieszkańcy skarżą się na to, że Ivanka i jej świta nie przestrzega etykiety obowiązującej w tej ekskluzywnej okolicy. Sąsiadów córki prezydenta denerwują chociażby agenci Secret Service, których jest bardzo dużo w okolicy. To się jednak nie zmieni przez kolejne cztery lata, gdy Donald Trump będzie prezydetem. Jego córce, jej mężowi Jaredowi Kushnerowi i trójce  ich dzieci: pięcioletniej Arabelli, trzyletniemu Josephowi i rocznemu Theodorowi należy się ochrona, podobnie jak pozostałej osiemnastce należącej do najbliższej rodziny Donalda Trumpa.

Jakich zmian dokonała Ivanka Trump w swoim nowym domu?

Ivanka Trump i Jared Kushner od kiedy przeprowadzili się do waszyngtońskiej dzielnicy Kolorama, czyli od stycznia 2017 roku, odnawiają swoją nową rezydencję. W ich domu można znaleźć meble i gadżety od czołowych projektantów, ale też te bardziej pospolitych marek. Złożona z sześciu sypialni rezydencja znajduje się w pobliżu posiadłości Baracka Obamy i jego rodziny. Dom jednak nie należy do córki prezydenta: w grudniu został kupiony przez chilijskiego miliardera, który wynajmuje go Ivance i jej mężowi. Na jakie zmiany zdecydowała się Iavanka i jej mąż? Do jadalni wstawili nowy, drewniany stół, a szare krzesła zastąpili nowymi w kremowym kolorze. Nad stołem zawisł żyrandol zaprojektowany przez Lindsey Adelman, który jest wart ponad 22 tysiące dolarów.

 

Dom Ivanki Trump w Waszyngtonie
Fot. East News, Instagram Ivanki Trump

Na zdjęciu: Jadalnia w waszyngtońskim domu Ivanki Trump. Z lewej przed remontem, z prawej - po.

 

Ivanka Trump zmiany wprowadziła również w salonie, gdzie pozbyła się fioletowych dodatków, szare kanapy zastąpiła białymi, a drewniany stół zamieniła na bardziej nowoczesny, wykonany ze szkła. Teraz wszystko pasuje do czarnego, marmurowego kominka i wielkich luster, które nad nim wiszą.

 

Dom Ivanki Trump w Waszyngtonie
Fot. East News, Instagram Ivanki Trump

Na zdjęciu: Salon w waszyngtońskim domu Ivanki Trump. Z lewej przed remontem, z prawej - po.

 

Zmiany nie ominęły nawet korytarza, gdzie Ivanka, fanka sztuki nowoczesnej, która ma w swojej kolekcji prace wielu współczesnych artystów, zdjęła stary obraz. Szarą kanapę zamieniła inną, w bardziej stonowanych kolorach, które zdecydowanie woli.

 

Dom Ivanki Trump w Waszyngtonie
Fot. East News, Instagram Ivanki Trump

Na zdjęciu: Korytarz w waszyngtońskim domu Ivanki Trump. Z lewej przed remontem, z prawej - po.

 

Polecamy też: Ten dom jest wart ponad 5 milionów dolarów. Oto waszyngtońska rezydencja Ivanki Trump

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?