Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Horoskop na maj. Bliźnięta, takie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, czeka wiele atrakcji. A inne znaki?

Olga Figaszewska 22 maja 2017 06:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Horoskop 2017. Co czeka Cię w drugiej połowie kwietnia?

Trwa czas zodiakalnych Byków! Jednym z nich jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która 1 czerwca skończy 39 lat.


Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Bliźnięta 21.05–21.06

Oczekuj wielu atrakcji. Rozrywki, przyjemności wymagać będą od ciebie pewnego wysiłku. Może to oznaczać konieczność poniesienia sporych wydatków czy dostosowania się do panujących zwyczajów. Masz wokół siebie mnóstwo życzliwych ludzi, nie słuchaj jednak bezkrytycznie ich rad – zawiedziesz się. Nie lekceważ nawet drobnych problemów zdrowotnych. Akurat teraz nie możesz sobie pozwolić na chorowanie.

Rak 22.06–22.07

Zapewnisz swojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji finansowej. Nie angażuj się we wspólny biznes z przyjacielem ani nie pożyczaj mu pieniędzy. Pośpiech okaże się zgubny, a intuicja cię zawiedzie. Nic tak nie łączy zakochanych jak wspólne przygody. Jeśli jesteś singlem, przed tobą ogromne szanse na spotkanie wielkiej miłości. Weekend przeznacz tylko na relaks. Ostrożnie ze słodyczami!

Lew 23.07–22.08

Otworzysz się na świat. Będziesz mieć chłonny umysł. Czegoś się nauczysz. Przez przypadek dowiesz się o jakiejś rodzinnej tajemnicy. Przekonasz się, że wokół ciebie jest więcej przyjaciół niż wrogów. Samotne osoby mogą się spodziewać pomyślności w sferze uczuć. Na horyzoncie pojawi się nowy adorator. Będzie to ktoś wyjątkowo cierpliwy. Z wydatkami uważaj i nie pożyczaj pieniędzy, których jeszcze nie zarobiłaś.

Panna 23.08–22.09

Nie kumuluj w sobie stresu. W pracy docenią twoją pomysłowość i sumienność. Gratyfikacja finansowa zapewniona! Nie spiesz się z okazywaniem uczuć nowo poznanej osobie. Efekt może być przeciwny od zamierzonego. Spotkasz się ze zrozumieniem stałego partnera. Doświadczysz wielu miłych niespodzianek, które pozwolą ci zrozumieć, jak ważna jest dla ciebie ukochana osoba. Spędzicie razem miłe i fascynujące chwile w ciekawych miejscach.

Waga 23.09–22.10

Będziesz czarować świetnym wyglądem i humorem. Pamiętaj o dalszej rodzinie i znajomych. Pojawi się okazja do wznowienia z nimi przyjaznych stosunków. To dobry czas, by zakończyć nieudany związek. Na prezentacjach służbowych będziesz miała dużą siłę przebicia i dar przekonywania. Staraj się więcej ruszać i zrezygnuj z późnych kolacji. Dobrze ci zrobi pływanie albo jogging.

Skorpion 23.10–21.11

Czeka cię pasmo sukcesów i radości. Samotne Skorpiony zapragną być adorowane i podziwiane. Obserwowanie tego, jak mocno działasz na płeć przeciwną, wprawi cię w pogodny nastrój. W stałych związkach wiosenna atmosfera i wiele życzliwych gestów. W życiu zawodowym nie czekają cię niespodzianki, gwiazdy sprzyjać będą sukcesom, szczególnie finansowym. Miły prezent od pana Strzelca!

Strzelec 22.11–21.12

Wypoczywaj aktywnie, a dobre samopoczucie gwarantowane. Świat wyda ci się ciekawszy, a dotychczasowe problemy nieco mniej ważne. Dostrzeż tych, którzy potrzebują twojej pomocy. W firmie mała nerwówka podsycana przez złośliwego współpracownika. Zaciśnij zęby i nie pozwól się sprowokować. Dla mających własną działalność gospodarczą to czas podsumowań. Na polu finansowym na razie bez zmian.

Koziorożec 22.12–19.01

Odniesiesz sukces dzięki swojej pasji! W domowym zaciszu najbliższe dni przyniosą poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. Jeśli do tej pory nie byłaś pewna uczuć partnera, teraz odczujesz, że są one prawdziwe i trwałe. W sferze zawodowej korzystne zmiany. Niewykluczone, że awansujesz lub zmienisz pracę na lepszą. Otrzymasz jakieś dodatkowe zyski. Uwzględnij dobre rady Barana.

Wodnik 20.01–18.02

Zaakceptuj siebie! Każdy aktywnie spędzony dzień przyniesie ci zastrzyk energii. Możesz liczyć na to, że ukochana osoba spełni twoje oczekiwania, nie bój się mówić o swoich potrzebach. Wpływy planetarne sprzyjać będą wszystkim, którzy szukają miłosnej przystani. Szybko uporasz się z zaległymi płatnościami, a fortuna znów się do ciebie uśmiechnie. Rzucisz się w wir zakupowego szaleństwa. Spełni się coś, o czym od dawna marzyłaś!

Ryby 19.02–20.03

Nie rezygnuj z zaplanowanych wcześniej przyjemności. Dobrze ci zrobią masaż, peeling całego ciała i inna paleta kolorów w codziennym makijażu. Choroby będą cię omijać, jeżeli tylko zadbasz o profilaktykę i aktywny wypoczynek. Duża szansa na szczęśliwe zbiegi okoliczności w sektorze zawodowym. Dobrym partnerem w interesach okaże się ktoś spod znaku Barana lub Strzelca. W miłości zagoszczą radość i spełnienie.

Baran 21.03–19.04

Skoncentruj się na sobie, swoich celach i nadziejach. Nagle zechcesz wyzwolić się ze wszystkich ograniczeń, które tłumiły twoje marzenia. Poprawi się twoja sytuacja finansowa. Nadal będziesz kontrolować wydatki, ale na szczęście skończy się czas mocnego zaciskania pasa. Relacje partnerskie będą stanowiły ciężki orzech do zgryzienia. Unikaj podróży, bo mogą one być bardzo utrudnione.

Byk 20.04–20.05


Niespodziewany uśmiech losu! Ciesz się życiem i myśl pozytywnie, wszystko się dobrze ułoży. Czas upłynie ci pod znakiem długich rozmów z partnerem i porozumienia. Pojawi się szansa na wspólny wyjazd, który jeszcze bardziej zbliży was do siebie. Podejmuj nowe wyzwania, bo sprostasz zobowiązaniom lub pozyskasz sponsora dla swoich pomysłów. Korzystnie ułożą się wszelkie sprawy urzędowe czy prawne.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…