Godfrey Gao
Fot. ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News
POŻEGNANIE

Godfrey Gao nie żyje. Znany aktor i model miał jedynie 35 lat

Znana jest przyczyna śmierci

Redakcja VIVA! 28 listopada 2019 09:37
Godfrey Gao
Fot. ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News

Nie żyje tajwańsko-kanadyjski model i aktor Godfrey Gao. Smutną wiadomość przekazała jego agencja. Fani będą pamiętać go przede wszystkim z roli Magnusa Banei w filmie fantasy Dary Anioła: Miasto kości (The Mortal Instruments: City of Bones). Miał 35 lat.

Godfrey Gao nie żyje

Jak przekazano w oświadczeniu JetStar EntertainmentGodfrey Gao upadł podczas kręcenia reality show Chase Me, realizowanego w Chinach. Portal Today Online urzymuje, że przed utratą świadomości miał wypowiedzieć słowa nie mogę iść dalej. Natychmiast został przewieziony do szpitala.

Według doniesień mediów, oficjalną przyczyną śmierci był atak serca. Aktor miał zasłabnąć po 17 godzinach spędzonych na planie. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować.

„Jesteśmy zszokowani i zasmuceni”, powiedział przedstawiciel JetStar. „Dziękujemy przyjaciołom w mediach i wszystkim, którzy wspierali Godfreya”. Agencja poprosiła również o uszanowanie żałoby bliskich aktora i o pozostawienie jego rodziny w spokoju.

Oświadczenie wydali też producenci programu Chase Me, w którym znane gwiazdy mierzą się ze zwykłymi zawodnikami w różnych wyzwaniach fizycznych. „Gao nagle upadł na ziemię podczas biegu. Personel medyczny reanimował go na miejscu, a następnie został przewieziony do szpitala”.

Godfrey Gao odniósł wielki sukces w Chinach, ale znany był na całym świecie. Rozwijał karierę modela, pojawił się na okładkach takich magazynów, jak Harper’s Bazaar, Esquire, czy Elle Men. Był pierwszym azjatyckim mężczyzną, który wziął udział w kampanii Louis Vuitton. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Godfrey Gao (@godfreygao)

Godfrey Gao
Fot. ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.