Serial o Hollywood
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA FILMU

Reżyser Jojo Rabbit szykuje serial satyryczny o Hollywood!

Wiemy kto zagra główną rolę!

Ida Marszałek 17 lutego 2020 17:35
Serial o Hollywood
Fot. Getty Images

Taika Waititi, który otrzymał ostatnio Oscara za scenariusz adaptowany do Jojo Rabbit ani myśli osiadać na laurach. Ledwo opadły emocje po najbardziej prestiżowej imprezie filmowej, a już pojawiają się informację o jego następnym projekcie. Co tym razem szykuje dla nas Nowozelandczyk obdarzony nietuzinkowym poczuciem humoru? 

Taika Waititi serial

Jak podaje witryna Collider, reżyser planuje nakręcić satyryczny miniserial o tytule The Auteur. Ma on opowiadać o kulisach hollywoodzkiego środowiska. Waititi, który miałby być zarówno producentem, jak i współscenarzystą produkcji oraz zająć się reżyserią przynajmniej jednego odcinka, omawia na razie wstępne założenia ze stacją telewizyjną Showtime. Wszystko wskazuje jednak na to, że serial powstanie i będzie miał swoją premierę w 2021 roku. 

"The Auteur" obsada

Kto zagra w produkcji utalentowanego reżysera? Główną rolę ma otrzymać gwiazda serialu Młody papież - Jude Law! Wcieli się on w filmowca i ekscentryka, którego historia wprowadzi widzów w absurdalny świat Hollywood. Aktor miałby objąć również stanowisko producenta. Na razie nic nie wiadomo o reszcie obsady, znane jest jedynie nazwisko drugiego prawdopodobnego scenarzysty, Petera Warrena. Jedno wiemy na pewno: Taika Waititi ma ogromny talent do satyry, co udowodnił już w Thor: Ragnarok czy w Jojo Rabbit. Istnieje więc sporo szansa, że za niedługo będziemy mogli oglądać kolejną świetną produkcję reżysera!

Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.