Serial o Hollywood
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA FILMU

Reżyser Jojo Rabbit szykuje serial satyryczny o Hollywood!

Wiemy kto zagra główną rolę!

Ida Marszałek 17 lutego 2020 17:35
Serial o Hollywood
Fot. Getty Images

Taika Waititi, który otrzymał ostatnio Oscara za scenariusz adaptowany do Jojo Rabbit ani myśli osiadać na laurach. Ledwo opadły emocje po najbardziej prestiżowej imprezie filmowej, a już pojawiają się informację o jego następnym projekcie. Co tym razem szykuje dla nas Nowozelandczyk obdarzony nietuzinkowym poczuciem humoru? 

Taika Waititi serial

Jak podaje witryna Collider, reżyser planuje nakręcić satyryczny miniserial o tytule The Auteur. Ma on opowiadać o kulisach hollywoodzkiego środowiska. Waititi, który miałby być zarówno producentem, jak i współscenarzystą produkcji oraz zająć się reżyserią przynajmniej jednego odcinka, omawia na razie wstępne założenia ze stacją telewizyjną Showtime. Wszystko wskazuje jednak na to, że serial powstanie i będzie miał swoją premierę w 2021 roku. 

"The Auteur" obsada

Kto zagra w produkcji utalentowanego reżysera? Główną rolę ma otrzymać gwiazda serialu Młody papież - Jude Law! Wcieli się on w filmowca i ekscentryka, którego historia wprowadzi widzów w absurdalny świat Hollywood. Aktor miałby objąć również stanowisko producenta. Na razie nic nie wiadomo o reszcie obsady, znane jest jedynie nazwisko drugiego prawdopodobnego scenarzysty, Petera Warrena. Jedno wiemy na pewno: Taika Waititi ma ogromny talent do satyry, co udowodnił już w Thor: Ragnarok czy w Jojo Rabbit. Istnieje więc sporo szansa, że za niedługo będziemy mogli oglądać kolejną świetną produkcję reżysera!

Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.