Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

premiera
Fot. Barbara Kurdej-Szatan Instagram
ZE ŚWIATA FILMU

Kurdej-Szatan, Królikowski i... Plejada gwiazd w nowej polskiej komedii Swingersi

Sprawdź co warto o nim wiedzieć!

Ida Marszałek 19 lutego 2020 15:15
premiera
Fot. Barbara Kurdej-Szatan Instagram

Już za tydzień odbędzie się premiera kontrowersyjnej polskiej komedii o tytule Swingersi. Zaskakuje przede wszystkim odważny temat, na jaki zdecydowali się jego twórcy. Czego możemy się spodziewać po najnowszej produkcji z gwiazdorską obsadą?

Kim są swingersi?

Swingersi to osoby o szczególnych upodobaniach seksualnych. Są one w stałych związkach partnerskich, ale w tym samym czasie utrzymują erotyczne relacje z innymi parami. Podczas spotkań swingersów dochodzi do grupowych kontaktów seksualnych, podczas których następuje wymiana partnerów. W "swingingu" uczestniczyć mogą zarówno dwie pary, jak i więcej osób. Często na ten rodzaj relacji decydują się małżeństwa znudzone swoją rutyną. Pary, z którymi umawiają się na spotkanie mogą być znajomymi lub też osobami zupełnie dla nich obcymi, znalezionymi za pomocą Internetu. Zjawisko zyskuje coraz większość popularność, do tego stopnia, że powstały nawet specjalne kluby zrzeszające swingersów. Organizują one imprezy, dzięki którym łatwiej znaleźć nowych partnerów seksualnych. 

Fabuła filmu "Swingersi"

Swingersi opowiadają o perypetiach uczuciowych siedmiu niespełnionych seksualnie postaci. Każdy z bohaterów ma inne pragnienia i fantazje. Dorota chciałaby przeżyć romans rodem z Pięćdziesięciu twarzy Greya. Jednak Andrzej, z którym jest w związku, najchętniej nie rozstawałby się z konsolą do gier. Iwona i Fabian pracują w show-biznesie i aby osiągnąć sukces nie cofną się przed niczym. Natomiast Sylwia, Bartek i Cezary niespodziewanie wystawiają swoją relację na ciężką próbę. Te wszystkie osoby pewnej nocy zdecydują się na bardzo odważny krok i rzucą się w wir wspólnego szaleństwa. Jakie będą tego konsekwencje?

Obsada filmu "Swingersi"

W filmie Swingersi zobaczymy oczywiście całą plejadę gwiazd. W odważnych rolach wystąpią: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski oraz Tomasz Oświeciński. Za reżyserię nowej polskiej komedii odpowiada pochodzący z Łotwy Andrejs Ēķis. 

Zwiastun filmu "Swingersi"

Premiera filmu "Swingersi"

Swingersów będzie można zobaczyć w kinie już od 28 lutego. Natomiast uroczysta premiera z udziałem gwiazd odbędzie się 25 lutego w warszawskich Złotych Tarasach. Ma się na niej pojawić niemal cała obsada filmu! 

Plakat filmu Swingersi

premiera
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.