Star Wars
Fot. East News, materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO!

Ameryka oszalała na punkcie tej kolędy! Nie uwierzycie, kto ją śpiewa

KATARZYNA SIELICKA 23 grudnia 2016 21:15
Star Wars
Fot. East News, materiały prasowe

To chyba największy przebój tegorocznych świąt. Ameryka oszalała na punkcie kolędy „Cicha noc” w wykonaniu… jednego z bohaterów „Gwiezdnych wojen”, wielkiego futrzaka Chewbacca.

 

Teledysk z fragmentów „Przebudzenia mocy”

Nagranie, którego oryginał powstał w 1999 roku, zyskało nową oprawę dzięki teledyskowi zmontowanemu z fragmentów „Przebudzenia mocy”. Na filmiku widać m.in bardzo zaangażowanego w wykonanie Chewbaccę i nieco skonfundowanego całą sytuacją Harrisona Forda. Drugi pilot „Sokoła Milenium” śpiewa kolędę w swoim ojczystym języku, na który składają się sekwencje różnych gardłowych ryków i zawodzeń. W ciągu dwóch dni od publikacji klip obejrzało blisko 2 miliony ludzi, a liczba fanów Chewbacci lawinowo rośnie.

 

Posłuchaj kolędy w wykonaniu Wookiego!

 

 

Kultowe „Gwiezdne Wojny”

Gwiezdne Wojny to jedna z najpopularniejszych sag filmowych w dziejach. Rekordy oglądalności biły wszystkie części, a ostatni film z dziejów Imperium - „Łotr 1”, który właśnie wszedł na ekrany, tylko w weekend otwarcia zarobił 290 milionów dolarów. Chewbacca pojawia się tam tylko na ułamek sekundy, dlatego jego fani powinni być zachwyceni świątecznym prezentem w postaci kolędy. Zresztą zawsze to coś świeżego po latach katowania „Last Christmas” George’a Michaela…

 

Polecamy też: Twój mężczyzna może trochę odlecieć. Nadlatuje „Łotr 1”. Wraz z nim „Gwiezdne Wojny” wracają do kin​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?