Star Wars
Fot. East News, materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO!

Ameryka oszalała na punkcie tej kolędy! Nie uwierzycie, kto ją śpiewa

KATARZYNA SIELICKA 23 grudnia 2016 21:15
Star Wars
Fot. East News, materiały prasowe

To chyba największy przebój tegorocznych świąt. Ameryka oszalała na punkcie kolędy „Cicha noc” w wykonaniu… jednego z bohaterów „Gwiezdnych wojen”, wielkiego futrzaka Chewbacca.

 

Teledysk z fragmentów „Przebudzenia mocy”

Nagranie, którego oryginał powstał w 1999 roku, zyskało nową oprawę dzięki teledyskowi zmontowanemu z fragmentów „Przebudzenia mocy”. Na filmiku widać m.in bardzo zaangażowanego w wykonanie Chewbaccę i nieco skonfundowanego całą sytuacją Harrisona Forda. Drugi pilot „Sokoła Milenium” śpiewa kolędę w swoim ojczystym języku, na który składają się sekwencje różnych gardłowych ryków i zawodzeń. W ciągu dwóch dni od publikacji klip obejrzało blisko 2 miliony ludzi, a liczba fanów Chewbacci lawinowo rośnie.

 

Posłuchaj kolędy w wykonaniu Wookiego!

 

 

Kultowe „Gwiezdne Wojny”

Gwiezdne Wojny to jedna z najpopularniejszych sag filmowych w dziejach. Rekordy oglądalności biły wszystkie części, a ostatni film z dziejów Imperium - „Łotr 1”, który właśnie wszedł na ekrany, tylko w weekend otwarcia zarobił 290 milionów dolarów. Chewbacca pojawia się tam tylko na ułamek sekundy, dlatego jego fani powinni być zachwyceni świątecznym prezentem w postaci kolędy. Zresztą zawsze to coś świeżego po latach katowania „Last Christmas” George’a Michaela…

 

Polecamy też: Twój mężczyzna może trochę odlecieć. Nadlatuje „Łotr 1”. Wraz z nim „Gwiezdne Wojny” wracają do kin​

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.