ZE ŚWIATA FILMU

Już jest zwiastun filmu „Spider-man: Homecoming”! Zawrotna prędkość, spektakularne efekty i...

Konrad Szczęsny 12 grudnia 2016 17:15

W najnowszej części przygód Peter Parker będzie musiał zmierzyć się z groźnym złoczyńcą o imieniu Vulture. Czy ponownie uda mu się zniszczyć siły zła i ocalić świat od zagłady? Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem?

 

Polecamy też: Już jest! Zobacz jeszcze bardziej mroczny i pełen namiętności zwiastun „Ciemniejszej strony Greya’’

 

Kolejna część przygód o człowieku-pająku będzie miała premierę na świecie prawdopodobnie 7 lipca 2017 r. Jednak już teraz fani serii mogą zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji! Jego reżyserii podjął się Jon Watts, zaś za scenariusz odpowiadają Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenn i Erik Sommers. Producentami filmu są natomiast Kevin Feige i Amy Pascal.
W rolach głównych widzowie zobaczą śmietankę Hollywood, czyli Toma Hollanda, Michaela Keatona, Zendaya Colemana, Donalda Glovera oraz Roberta Downey'a Jr..

 

Jak zapowiadają twórcy, po wydarzeniach w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, Peter Parker, czyli główny bohater, stara się połączyć życie zwykłego nastolatka i superbohatera. Towarzyszy mu mentor Tony Stark. Jego wrogiem będzie natomiast niebezpieczny złoczyńca o imieniu Vulture, który zagrozi bezpieczeństwu Nowego Yorku.

 

Amerykańska premiera obrazu odbędzie się prawdopodobnie 7 lipca 2017 roku, z kolei polską zapowiedziano wstępnie na 14 lipca tego samego roku.

 

Polecamy też: Czy MaRina i Wojciech Szczęsny potrafią pozować? Zobacz materiał zza kulis sesji do VIVY!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.