ZE ŚWIATA FILMU

Już jest zwiastun filmu „Spider-man: Homecoming”! Zawrotna prędkość, spektakularne efekty i...

Konrad Szczęsny 12 grudnia 2016 17:15

W najnowszej części przygód Peter Parker będzie musiał zmierzyć się z groźnym złoczyńcą o imieniu Vulture. Czy ponownie uda mu się zniszczyć siły zła i ocalić świat od zagłady? Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem?

 

Polecamy też: Już jest! Zobacz jeszcze bardziej mroczny i pełen namiętności zwiastun „Ciemniejszej strony Greya’’

 

Kolejna część przygód o człowieku-pająku będzie miała premierę na świecie prawdopodobnie 7 lipca 2017 r. Jednak już teraz fani serii mogą zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji! Jego reżyserii podjął się Jon Watts, zaś za scenariusz odpowiadają Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenn i Erik Sommers. Producentami filmu są natomiast Kevin Feige i Amy Pascal.
W rolach głównych widzowie zobaczą śmietankę Hollywood, czyli Toma Hollanda, Michaela Keatona, Zendaya Colemana, Donalda Glovera oraz Roberta Downey'a Jr..

 

Jak zapowiadają twórcy, po wydarzeniach w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, Peter Parker, czyli główny bohater, stara się połączyć życie zwykłego nastolatka i superbohatera. Towarzyszy mu mentor Tony Stark. Jego wrogiem będzie natomiast niebezpieczny złoczyńca o imieniu Vulture, który zagrozi bezpieczeństwu Nowego Yorku.

 

Amerykańska premiera obrazu odbędzie się prawdopodobnie 7 lipca 2017 roku, z kolei polską zapowiedziano wstępnie na 14 lipca tego samego roku.

 

Polecamy też: Czy MaRina i Wojciech Szczęsny potrafią pozować? Zobacz materiał zza kulis sesji do VIVY!

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.