PREMIERA FILMOWA

Film na podstawie słynnego serialu wkrótce w kinach! Zobaczcie zwiastun „Słonecznego patrolu”

Sabina Zięba 25 marca 2017 18:55

Już 12 maja 2017 roku do kin wchodzi film nakręcony na podstawie kultowego serialu lat 90. To dzięki niemu popularność zdobyła Pamela Anderson czy David Hasselhoff. "Słoneczny patrol", bo o nim mowa, od pierwszego odcinka wzbudzał wielkie emocje, przez widowiskowe akcje ratownicze i pięknych aktorów. Zarówno w trakcie realizacji serialu, jak i po jego zakończeniu, powstało wiele filmów telewizyjnych o przygodach kalifornijskich ratowników wodnych. Czym zaskoczy nas najnowsze dzieło?

 

Polecamy też: Dwayne Johnson najseksowniejszym mężczyzną świata? „Vogue” mówi nie i publikuje własną listę...

 

Film w reżyserii Setha Gordona

Nadchodzący amerykański film komediowy opowiada historię dwóch ratowników - Mitcha Buchanana (w tej roli Dwayne Johnson, znany m. in. z "Szybkich i wściekłych") i Mattiego Brody (w którego w tej produkcji wcieli się idol nastolatek, Zac Efron). Obaj starają się o angaż na plaży. Mimo lat doświadczeń Mitcha, nie może się on pochwalić żadnymi medalami, w przeciwieństwie do Mattiego. Ale wynik starcia bohaterów wcale nie jest z góry przesądzony. Może zamiast rywalizacji zaczną ze sobą współpracować? Pewne jest jedno - będzie na co popatrzeć. W produkcji będziemy mieli okazję zobaczyć również ulubieńców z serialu, ale producenci nie ujawniają w jakich pojawią się rolach.

Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.