Joanna Kulig, The Eddy
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Śpiewająca Joanna Kulig w zwiastunie serialu The Eddy. Znamy datę premiery!

Czy nowa produkcja Netflix odniesie sukces?

Ksenia Krasko 28 lutego 2020 16:45
Joanna Kulig, The Eddy
Fot. Materiały prasowe

Joanna Kulig uważana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Niec więc dziwnego, że po ogromnym sukcesie Zimnej wojny, otrzymała kilka propozycji od zachodnich twórców – jedną z nią był nowy projekt platformy Netflix, serial The Eddy. Poznaliśmy datę premiery!

Serial Netflix „The Eddy” - zwiastun z Joanną Kulig

Akcja The Eddy toczy się w klubie jazzowym w Paryżu (tam też kręcony był serial). Poznamy historię pianisty Elliota Udo, który zrezygnował z wielkiej kariery w Nowym Jorku i przeprowadził się do stolicy Francji, aby poprowadzić upadający klub jazzowy.

Joanna Kulig, The Eddy
Fot. Materiały prasowe

W roli głównej wystąpił André Holland, a Joanna Kulig wcieliła się w rolę jego partnerki – utalentowanej piosenkarki o imieniu Maja, która ma kłopot z alkoholem. Oprócz tej dwójki, na ekranach zobaczymy również Amandlę Stenberg (wcieli się w rolę nastoletniej córki Elliota), Melissę George, Tahara Rahima, czy Leilę Bekhti.

Tytułowy zespół The Eddy wykonuje utwory skomponowane przez Glena Ballarda, sześciokrotnego laureata nagrody Grammy.

Za reżyserię i produkcję nowego show odpowiadają Damien Chazelle, twórca Oscarowego hitu La La Land i Alan Poul, współtwórca słynnego serialu Sześć stóp pod ziemią, oraz scenarzysta Jack Thorne.

Serial The Eddy pojawi się na platformie Netflix już 8. maja tego roku. 

Zwiastun serialu „The Eddy”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.