Joanna Kulig, The Eddy
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Śpiewająca Joanna Kulig w zwiastunie serialu The Eddy. Znamy datę premiery!

Czy nowa produkcja Netflix odniesie sukces?

Ksenia Krasko 28 lutego 2020 16:45
Joanna Kulig, The Eddy
Fot. Materiały prasowe

Joanna Kulig uważana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Niec więc dziwnego, że po ogromnym sukcesie Zimnej wojny, otrzymała kilka propozycji od zachodnich twórców – jedną z nią był nowy projekt platformy Netflix, serial The Eddy. Poznaliśmy datę premiery!

Serial Netflix „The Eddy” - zwiastun z Joanną Kulig

Akcja The Eddy toczy się w klubie jazzowym w Paryżu (tam też kręcony był serial). Poznamy historię pianisty Elliota Udo, który zrezygnował z wielkiej kariery w Nowym Jorku i przeprowadził się do stolicy Francji, aby poprowadzić upadający klub jazzowy.

Joanna Kulig, The Eddy
Fot. Materiały prasowe

W roli głównej wystąpił André Holland, a Joanna Kulig wcieliła się w rolę jego partnerki – utalentowanej piosenkarki o imieniu Maja, która ma kłopot z alkoholem. Oprócz tej dwójki, na ekranach zobaczymy również Amandlę Stenberg (wcieli się w rolę nastoletniej córki Elliota), Melissę George, Tahara Rahima, czy Leilę Bekhti.

Tytułowy zespół The Eddy wykonuje utwory skomponowane przez Glena Ballarda, sześciokrotnego laureata nagrody Grammy.

Za reżyserię i produkcję nowego show odpowiadają Damien Chazelle, twórca Oscarowego hitu La La Land i Alan Poul, współtwórca słynnego serialu Sześć stóp pod ziemią, oraz scenarzysta Jack Thorne.

Serial The Eddy pojawi się na platformie Netflix już 8. maja tego roku. 

Zwiastun serialu „The Eddy”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.