Plotkara NEW
Fot. MAT. PRASOWE
O TYM SIĘ MÓWI!

To oficjalne! Serial Plotkara powraca na ekrany!

Kiedy premiera nowego sezonu?

Ksenia Krasko 18 lipca 2019 10:59
Plotkara NEW
Fot. MAT. PRASOWE

To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów młodzieży z Upper East Side – serial Plotkara oficjalnie powraca! Plotki o nowych odcinkach krążyły w mediach od lutego tego roku, a teraz platforma HBO Max poinformowała o pracach na kolejnym sezonem kultowego show. Oto wszystko, co wiemy do tej pory!

Serial Plotkara – nowy sezon

Pewne jest, że w ofercie HBO Max (nowa platforma streamingowa WarnerMedia) znajdzie się dziesięć odcinków nowego sezonu kultowej Plotkary, a każdy z nich będzie trwał godzinę. Wiadomo również, że nowa wersja show opowie o zupełnie innej grupie nastolatków, śledzonych przez tytułową plotkarę. Za produkcję odpowiadać będą twórcy oryginału, czyli Joshua Safran, Josh Schwartz i Stephanie Savage. Zapowiadają, że serial „opowie o tym, jak bardzo zmieniły się media społecznościowe i krajobraz Nowego Jorku w ciągu ostatnich lat”. 

Chociaż już sama wiadomość o powrocie Plotkary jest wystarczającym powodem do radości, istnieje również duża szansa, że ​​nie wszyscy fani będą zadowoleni. Obsada serialu nie jest jeszcze znana, więc nie wiadomo czy na ekranie znów zobaczymy Blake Lively, Leighton Meester czy Eda Westwicka.

Plotkara, Gossip Girl
Fot. MAT. PRASOWE

Twórcy nie podają daty oficjalnej premiery serialu, ale na pewno nie zobaczymy Plotkary wcześniej, niż wiosną 2020 roku, ponieważ właśnie wtedy uruchomiona będzie platforma HBO Max. Już nie możemy się doczekać! A Wy? 

Plotkara, Gossip Girl
Fot. MAT. PRASOWE

Plotkara, Gossip Girl
Fot. MAT. PRASOWE

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.