Selena Gomez, viva.pl
Fot. Materiały Prasowe, Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Od nastoletniej gwiazdy kina do businesswoman. Czym teraz zajmuje się Selena Gomez?

Damian Duda 30 stycznia 2017 07:45
Selena Gomez, viva.pl
Fot. Materiały Prasowe, Getty Images

Historia Seleny Gomez jest najlepszym potwierdzeniem tezy, że show-biznes to nie miejsce dla dzieci. Gwiazda rozpoczęła karierę w wieku siedmiu lat, wcielając się w postać Gianny w serialu „Barney i przyjaciele’’. Kilkanaście miesięcy temu Gomez przyznała się do problemów zdrowotnych, z jakimi się zmaga. Okazało się, że gwiazda ma toczeń i musi przejść chemioterapię. W show-biznesie krążyły również plotki na temat uzależnień artystki, do których później sama się przyznała. Selena uspokoiła wówczas swoich fanów. Wyznała, że problemy z alkoholem oraz narkotykami zostały zażegnane – zakończyły się kilkoma terapiami odwykowymi, na które trafiła. Ich początek to czas, kiedy wokalistka była jeszcze związana z Justinem Bieberem, który, podobnie jak ona, również miał problem z uzależnieniami. Jak wyznał informator magazynu Life&Style, Selena ma jeszcze jeden kłopot. – Najbardziej uzależniona jest od Justina – powiedziała osoba z otoczenia gwiazdy. Czy z tym „nałogiem’’ również wygrała? Wszystko wskazuje na to, że tak.

 

Przeczytaj też: Nie tylko Iris Law. Zobacz, które dzieci znanych rodziców robią karierę w modelingu

Paparazzi przyłapali ją niedawno z byłym partnerem Belli Hadid, raperem The Weekend. Kolorowa prasa od razu okrzyknęła ich „najgorętszą parą sezonu’’. Jak donoszą amerykańskie media, wokalistka powraca do zdrowia. Selena weszła do studia, czego efekty – mamy nadzieję – już niebawem będziemy mogli usłyszeć. 

Do sieci trafił zwiastun serialu, który jest ekranizacją powieści Jaya Ashera „Trzynaście powodów" – za którego produkcje odpowiedzialna jest Selena Gomez. Co skłoniło gwiazdę, żeby tym razem stanąć po drugiej stronie kamery? Jak sama wyznała, powód był jeden: wcześniejsze doświadczenia. Selena nie radziła sobie z zainteresowaniem, które towarzyszyło jej podczas najcięższego okresu choroby.

 

Reżyserem serialu, za którego produkcje odpowiada Netflix, jest zdobywca Oscara za „najlepszy scenariusz’’ do filmu „Spotlight’’, Tom McCarthy. Na ekranie pojawią się: Kate Walsh, Brain D'Arcy James, Derek Luke, Brandon Flynn, Justin Prentice, Alisha Boe, Christian Navarro i Tommy Dorfman.

 

Premierę serialu zapowiedziano na 31 marca 2017 roku.

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.