John Fitzgerald Kennedy Junior i księżna Diana
Fot. East News/Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Mroczny sekret księżnej Diany. Miała romans z synem prezydenta Kennedy'ego?!

Gabriela Czernecka 4 lipca 2017 19:03
John Fitzgerald Kennedy Junior i księżna Diana
Fot. East News/Getty Images

Choć od śmierci księżnej Diany minęło już 20 lat, na światło dzienne wychodzą kolejne informacje z jej  życia. Tym razem mówi się, że księżna Diana zdradzała księcia Karola! Według Simone Simmons, autorki biograficznej książki o księżnej, Diana miała romans z synem prezydenta Kennedy’ego. Jak twierdzi pisarka, Diana spędziła z Johnem Fitzgeraldem Juniorem jedną noc. 

Polecamy też: Jackie Kennedy zrobiła wszystko, by chronić pamięć o JFK. Mimo że nie był idealnym mężem...

Romans księżnej Diany z synem prezydenta

Diana miała na koncie liczne romanse, w tym także z... synem prezydenta Kennedy’ego - tak twierdzi Simone Simmons, autorka książki o księżnej! Według pisarki Diana i młody Kennedy poznali się w 1995 roku w Nowym Jorku. Wówczas syn nieżyjącego prezydenta chciał umówić się na wywiad z Dianą dla magazynu „George”, którego był wydawcą. Według Simmons księżna podobno odmówiła, ale zgodziła się spotkać z synem prezydenta w zajmowanym przez nią wtedy pokoju hotelowym. Była to jedna, ale niezapomniana noc: „Zaczęliśmy rozmawiać, jedna rzecz prowadziła do kolejnej - i tak skończyliśmy w łóżku. To była czysta chemia” miała powiedzieć księżna Diana.  Autorka książki wyznała, że była w szoku i myślała, że księżna żartuje. „Nie, nie żartuję. To się wydarzyło, a on był niesamowitym kochankiem. 10 na 10”, oceniła Kennedy'ego Diana. 

Rok później Kennedy stanął na ślubnym kobiercu, a księżna Diana zaczęła romans z kardiochirurgiem. W 1997 roku księżna zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu, a John Kennedy Junior wraz z żoną dwa lata później w katastrofie samolotowej. 

Polecamy też: Księżna Diana skończyłaby dziś 56 lat! Oto 5 rzeczy, których o niej nie wiecie

Związki księżnej Diany

O burzliwym związku księżnej Diany z księciem Karolem pisano wiele. Mówiono, że tak naprawdę wcale nie byli w sobie zakochani albo że książę Karol wziął z nią ślub tylko dlatego, że nie mógł ożenić się z Camillą Parker Bowles. Do dziś media snują domysły na temat tego, jak naprawdę wyglądało ich małżeństwo. Co rusz na jaw wychodzą kolejne szczegóły zarówno z ich małżeńskiego życia, jak i życia prywatnego samej Diany. 

Zobacz: Książę Karol płakał całą noc przed ślubem z księżną Dianą. Tak twierdzi autorka jego biografii

O romansach księżnej Diany pisały największe zagraniczne gazety. Zaledwie dwa miesiące temu stacja ABC wyemitowała film dokumentalny o życiu Diany – „Ostatnie 100 dni Diany”. Według reżysera Diana spotykała się z Dodim Al Fayedem, z którym zginęła w Paryżu, ale nie był to jej jedyny partner. Podobno Diana przez ostatnie dwa lata swojego życia spotykała się z kardiochirurgiem, Hasnatem Khanem.

Przeczytaj: Film „Ostatnie 100 dni Diany” odkrywa jej sekrety. Tego o niej nie wiedzieliście!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.