Film Czarownica, Angelina Jolie
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Czarownica i Masz wiadomość, czyli ranking najlepszych filmów na sobotni wieczór

Co dziś warto obejrzeć w TV?

Sabina Zięba 13 czerwca 2020 06:15
Film Czarownica, Angelina Jolie
Fot. Materiały prasowe

Ten sobotni wieczór można przed telewizorem spędzić w naprawdę doborowym towarzystwie! Wielbicielom fantastyki czas umili Czarownica, natomiast przygód - Indiana Jones w Świątyni zagłady. Siłę kobiet zaprezentuje uzbrojona i urocza Miss Agent II, a najgłębsze zakamarki duszy poruszy informacja, że Masz wiadomość. Dodatkowo można mieć wybór i usłyszeć Zostań, jeśli kochasz lub poznać zabawną historię Cienkiego Bolka... Co w takim razie warto zobaczyć?

miejsce 6: „Cienki Bolek” - TVN7, godzina 22:25

Skazany za oszustwa i defraudację pieniędzy milioner, James King (Will Ferrell), ma w więzieniu spędzić 10 lat. Sąd daje mu trzydzieści dni na uporządkowanie spraw, a potem mężczyzna ma trafić do San Quentin, więzienia o zaostrzonym rygorze. Aby przygotować się do odsiadki, zwraca się o pomoc do pracownika myjni samochodowej, którego bierze za człowieka z kryminalną przeszłością. Problem w tym, że Darnell Lewis (Kevin Hart) nigdy w życiu nie dostał mandatu, nie mówiąc już o pozbawieniu wolności...

miejsce 5: „Zostań, jeśli kochasz” - TVP1, godzina 21:40

Mia Hall (Chloë Grace Moretz) to nieśmiała, niezwykle utalentowana dziewczyna, która stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. Jeśli zdecyduje się opuścić dom by podążać za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się w wyniku pewnego wydarzenia, a Mia zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią musi zdecydować, po której zostanie stronie.

miejsce 4: „Miss Agent II: uzbrojona i urocza” - TVN7, godzina 20:00

Tym razem Gracie Hart (Sandra Bullock) przenosi się z konkursu piękności do świata mediów. Zupełnie niespodziewanie okazuje się, że wielka sława, którą zdobyła - uniemożliwia jej "normalne" wykonywanie pracy. Oznacza to koniec z byciem agentką FBI. Na dodatek nie wiedzie jej się zbyt dobrze w życiu prywatnym - rozstaje się z chłopakiem. Kiedy jednak jej przyjaciółka zostaje porwana, w Gracie odzywa się prawdziwa natura!

miejsce 3: „Indiana Jones i Świątynia zagłady” - Polsat, godzina 22:10

Rok 1935. Indiana Jones (Harrison Ford) finalizuje transakcję z szefem chińskiego gangu. Zamiast otrzymania obiecanej zapłaty za wyświadczone usługi zostaje otruty. Udaje mu się jednak uratować dzięki Willie Scott (Kate Capshaw). Uciekając przed ścigającą ich chińską mafią, przypadkowo trafiają do Indii, gdzie zostają zatrzymani w jednej z wiosek zagubionych w dżungli. Jej mieszkańcy wierzą w złego ducha, który zabrał wszystkie ich dzieci po tym, jak skradziono magiczny kamień. Indy postanawia odnaleźć ten kamień, nie wie jednak, że przyjdzie mu się zmierzyć z tajemniczą sektą.

miejsce 2: „Czarownica” - Polsat, godzina 20:05

Tytułowa Czarownica (Angelina Jolie) była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty na władcy wrogiego królestwa Diabolina rzuca klątwę na jego nowo narodzoną córkę Aurorę. Kiedy królewna dorasta, trafia w sam środek waśni między leśnym królestwem, które pokochała, a królestwem ludzi, które odziedziczy. Diabolina zdaje sobie sprawę, że Aurora może być kluczem do zaprowadzenia pokoju pomiędzy królestwami i podejmuje decyzje, które na zawsze odmienią oba światy.

miejsce 1: „Masz wiadomość” - TVN, godzina 20:00

Dwoje młodych ludzi nawiązuje znajomość za pośrednictwem poczty elektronicznej. Joe (Tom Hanks) jest bogatym właścicielem sieci księgarń, natomiast Kathleen (Meg Ryan) ma swoją małą, przytulną księgarnię. Korespondują ze sobą, nie zdając sobie sprawy, że w życiu zawodowym są rywalami. Ich znajomość rozwija się bardzo dobrze, mimo że oboje już są z kimś związani i nigdy się nie widzieli. Pewnego dnia okazuje się, że Joe otwiera swoją księgarnię obok księgarni Kathleen. Grozi to zamknięciu sklepiku dziewczyny. Dochodzi do ich spotkania. Choć w życiu realnym wprost się nienawidzą, w Internecie z każdym dniem poprzez e-maile umacnia się ich przyjaźń, a może nawet coś więcej... 

A który film jest Waszym faworytem?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.