Miss Agent, Sandra Bullock
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Już dziś wieczorem Lepiej późno niż później oraz Miss Agent!

Co jeszcze zobaczymy w telewizji?

Sabina Zięba 6 czerwca 2020 06:00
Miss Agent, Sandra Bullock
Fot. Materiały prasowe

Przed nami niesamowite przygody! Już dziś dowiemy się, że w miłości Lepiej późno niż później, wychowamy się z wilkami w Księdze dżungli, a wraz ze zdradzaną przez męża Sandrą zyskamy nadzieję, że Do zakochania jeden krok. To jednak nie wszystkie propozycje na dzisiejszy wieczór! Co jeszcze nas czeka w telewizji w sobotę 6 czerwca?

„Złodziejski kodeks” - TVP1, godzina 21:30

Doświadczony starzejący się złodziej (Morgan Freeman) zbliża się do końca przestępczej kariery. Zanim jednak przejdzie na emeryturę, musi spłacić dług zaciągnięty u rosyjskiej mafii i w tym celu zamierza przeprowadzić ostatni skok. Zadanie wydaje się całkowicie niewykonalne - ma ukraść dwa słynne jaja Fabergé, arcydzieła sztuki złotniczej, każde warte 20 milionów dolarów. By mu się udało, z innym cwaniakiem (Antonio Banderas) opracowują misterny plan. Czy im się uda? Co ciekawe, reżyserka tego filmu, Mimi Leder,  jako pierwsza w historii kobieta dostała się na prestiżowe studia w Amerykańskim Instytucie Filmowym.

„Do zakochania jeden krok” - TVP2, godzina 20:05

W tym filmie poznajemy Sandrę, która jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obracającą się wśród śmietanki towarzyskiej, mającą bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się w jej życiu, gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. Styl życia, który zastaje na miejscu, jest zupełnie inny niż ten, do którego przywykła Sandra, jednak to przy siostrze i wśród jej ekscentrycznych przyjaciół rozwódka na nowo odnajdzie szczęście i pasję do tańca...

„Księga dżungli” - Polsat, godzina 20:00

Mowgli jest sierotą, który został wychowany przez wilki. Ale dżungla przestaje być bezpieczna dla chłopca, gdy pojawiają się pogłoski o tym, że w puszczy znowu grasuje tygrys Shere Khan, który poprzysiągł zemstę na ludziach za dawno wyrządzone krzywdy. Zrozpaczone wilki postanawiają ratować Mowgliego przed pewną śmiercią, wysyłając go do ludzkiej wioski. W wyprawie towarzyszą mu czarna pantera Bagheera oraz ekscentryczny niedźwiedź Baloo. Dzieciak i jego przyjaciele przeżywają po drodze mnóstwo ekscytujących przygód, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik, film w spektakularny sposób łączy sceny kręcone z udziałem aktorów z obrazami wygenerowanymi komputerowo.

„Lepiej późno niż później” - TVN, godzina 20:00

Harry (Jack Nicholson) jest właścicielem wytwórni płytowej, który nie narzeka na brak pieniędzy i powodzenia u kobiet. Interesują go wyłącznie te co najmniej o połowę młodsze od niego. Podczas jednego z romantycznych weekendów z nowo poznaną dziewczyną, w domu letniskowym jej matki, Harry skarży się na ból w klatce piersiowej. Wezwany młody lekarz Julian (Keanu Reeves) stwierdza u niego zawał serca. Kiedy dziewczyna wyjeżdża z powrotem do miasta, Harry pozostaje pod opieką jej matki Eriki (Diane Keaton), rozwódki, która osiągnęła sukces jako pisarka. Nie mija dużo czasu i Harry... zakochuje się w matce swojej dziewczyny. Problem w tym, że kocha się w niej również lekarz Harry'ego - Julian.

„Miss Agent” - TVN7, godzina 20:00

Kiedy terrorysta grozi zamachem podczas wyborów Miss Stanów Zjednoczonych, FBI wysyła tam swoją tajną agentkę, która ma wcielić się w jedną z uczestniczek konkursu. Gracie Hart (w tej roli Sandra Bullock), jedyna nadająca się do tego zadania funkcjonariuszka, musi przejść najpierw sporą przemianę, bo mimo atrakcyjnego wyglądu, zdecydowanie brak jej ogłady i kobiecej delikatności. Od dziecka zachowuje się jak chłopczyca, nie nosi wieczorowych sukni ani butów na obcasach. Do przedsięwzięcia zaangażowany więc zostaje stylista Victor Melling (wspaniały Michael Caine). Ma w ekspresowym tempie nauczyć Gracie poruszać się, mówić i wyglądać jak uczestniczka konkursu. Choć początki edukacji nie wróżą sukcesu, agentka przechodzi metamorfozę i odnajduje w sobie odrobinę kobiecej próżności. Dzięki silnej osobowości zyskuje sympatię publiczności. Nie zapomina przy tym o swojej roli - ma zdemaskować psychopatę, który jest bliżej, niżby mogło się wydawać...

Która z propozycji przypadła Wam do gustu?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.